Pronájem bytu 1+kk, Přerov - Přerov I-Město, Budovatelů, 26 m2

Budovatelů, Přerov I-Město

9 000 Kč
/za měsíc
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry bytu

AdresaBudovatelů, Přerov I-Město
ID20349
StavbaPanelová
Stav objektuPo rekonstrukci
Patro11.
VybavenoAno
Typ objektuPřízemní
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha26 m2
Podlahová plocha26 m2
DopravaVlak, Dálnice, MHD, Autobus
Sklep
Bezbarierový přístup

Origo partneři v Přerově

Pojištění a finance

Popis

Nabízím k podnájmu útulný byt o dispozici 1+kk a užitné ploše 26 m², který se nachází v 11. podlaží panelového domu s výtahem. Byt prošel kompletní rekonstrukcí a nabízí příjemné bydlení vhodné zejména pro jednotlivce nebo pár.

Součástí bytu je obytný prostor s kuchyní, koupelna se sprchovým koutem a WC a předsíň. Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou, lednicí a pračkou. V bytě zůstává také základní vybavení - gauč, stolek a skříň, takže je možné se nastěhovat téměř ihned.

Byt má plastová okna orientovaná na západ, zděné bytové jádro a novou elektroinstalaci. K bytu náleží také sklep a parkování je možné přímo před domem.

Velkou výhodou je dobrá dostupnost MHD a kompletní občanská vybavenost v okolí. V blízkosti najdete obchody, služby i další potřebnou infrastrukturu.

Nájemné činní 9.000 Kč měsíčně + zálohy za služby jsou ve výši 2.000 Kč/měsíc. Elektřinu si podnájemník přepisuje sám na sebe. Vratná kauce činní 27.000 Kč + Provize RK.

Pokud Vás tento útulný byt zaujal, neváhejte mne kontaktovat.
Těšíme se na Vaši návštěvu!

Makléř

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Theleadway banner

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu bytů 1+kk v Přerově.