Prodej pozemku pro bydlení, Teplice, Buková, 613 m2

Buková, Teplice

2 452 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 10 959 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaBuková, Teplice
ID202614
Plocha pozemku613 m2

Origo partneři v Teplicích

Okna a dveře

Pojištění a finance

Popis

Jedinečná příležitost ke koupi 2 posledních stavebních pozemků v klidné okrajové části města Teplice v blízkosti Nové Vsi. Poloha pozemku zaručuje vítaný klid a výhledy na Krušné hory.

Pozemky parc.č. 732/16 a parc. č. 732/17 jsou rovinaté, jsou k nim přivedeny inženýrské sítě – elektřina, voda, kanalizace. Příjezd k pozemku je po nové osvětlené dlážděné příjezdové komunikaci. Cena za m2 je 4.000 Kč včetně DPH a každý pozemek je o rozloze 613m2, tzn. 2.452.000 Kč za pozemek.

Pozemky se rozkládají na okraji zástavby uprostřed zeleně, cca 6 minut autem do centra lázeňského města. V blízkosti funguje kvalitní infrastruktura: mateřská a základní škola, nemocnice, lékárny, obchody, restaurace i kavárny. Pozemek je výborně dostupný MHD nebo autem a je možné snadno najet na dálnici D8.
Pro bližší informace nebo prohlídku mě kontaktujte.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Theleadway banner

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Teplicích.