Pronájem restaurace, Praha - Smíchov, Zborovská, 185 m2

Zborovská, Praha 5

89 000 Kč
/za měsíc
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaZborovská, Praha 5
ID320-NP00310
StavbaSmíšená
Stav objektuVelmi dobrý
Typ objektuPřízemní
Užitná plocha185 m2
Zastavěná plocha467 m2
Plocha pozemku567 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
Převod do OV

Origo partneři v Praze 5

Stěhovací služby

Výkup a prodej starého nábytku

Pojištění a finance

Popis

Pronájem atraktivního gastro prostoru 185 m² Praha 5 Smíchov ulice Zborovská.

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu výjimečný komerční prostor o výměře přes 185 m² v jedné z nejžádanějších a nejživějších částí Prahy. Prostor se nachází v ulici Zborovská na Praze 5 jen pár minut od Anděla, který patří mezi nejfrekventovanější obchodní a administrativní lokality v celé Praze.

Lokalita nabízí obrovský pohyb lidí během celého dne. V bezprostředním okolí se nachází obchodní centrum Nový Smíchov, množství kancelářských budov, rezidenčních projektů, hotelů i zastávky tramvají a metra Anděl. Díky tomu je prostor ideální pro restauraci, moderní bistro, kavárnu nebo jiný gastro koncept zaměřený jak na místní klientelu, tak kancelářské zaměstnance či turisty.

Zborovská ulice je dlouhodobě velmi vyhledávanou adresou díky kombinaci výborné dopravní dostupnosti, silné kupní síly v okolí a stabilního pohybu zákazníků. Prostor nabízí skvělou viditelnost a potenciál pro vybudování úspěšného podniku na prestižní adrese v centru Smíchova.

Finanční podmínky:

Nájemné: 89.000 Kč měsíčně
Vratná kauce: 178.000kč
Poplatky za služby: 25.000 Kč měsíčně
Provize RK: bez provize
Odstupné: k jednání
K dispozici ihned!

V případě zájmu o více informací nebo sjednání prohlídky mne neváhejte kontaktovat. Budu se těšit na prohlídku!
Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Theleadway banner