Prodej vily, Nebovidy, 260 m2

Nebovidy

Cena na vyžádání
/za nemovitost
info v RK, + provize RK, včetně právního servisu
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaNebovidy
ID30740
StavbaCihlová
Stav objektuNovostavba
VybavenoČástečně
Druh objektuSamostatný
Lokalita objektuOkraj obce
Užitná plocha260 m2
Plocha pozemku4615 m2
Třída energetické náročnostiB - Velmi úsporná
Ukazatel energetické náročnosti169 kWh/m2 za rok
Elektřina230V, 400V
OdpadČOV pro celý objekt
KomunikaceDlážděná
DopravaSilnice, Autobus
VodaVodovod
Garáž

Origo partneři v Nebovidech

Pojištění a finance

Popis

AMBIENTEN VIP vám nabízí ke koupi exkluzivní vilu v provedení shell and core o dispozici 6+kk, disponující třemi koupelnami, dvougaráží a celkovou užitnou plochou 260 m² + terasy. Celková plocha pozemku činí 4615 m². Vila je součástí výstavby nových šesti luxusních rodinných domů. Pozemek, na kterém dům stojí je téměř rovinatý.

Hrubá stavba rodinného domu se skládá z:
• Domy jsou vystavěny z cihel Porotherm,
• Zateplení 16 cm polystyren,
• Okna a dveře z hliníkových profilů - izolační trojsklo (barva antracit), 1. NP dva HS portály s výstupem na terasu
• Příprava na venkovní žaluzie
• Zídky okolo domu ze ztraceného bednění 20cm
• Připojení domu na odpad vč. čističky odpadních vod
• Připojení na vodovodní řád
• Na zahradě nádrž na dešťovou vodu

V domě je počítáno s podlahovým vytápěním, tepelným čerpadlem a splňuje energetickou náročnost B.

Celková užitná plocha 1. NP činí 142,8 m². Nachází se zde obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem 59 m², spíž 3,5 m², koupelna se sprchovým koutem a WC 3,9 m², technická místnost 4,2 m², zádveří 6,2 m², chodba 8,3 m², pokoj pro hosty 10,4 m² a velkorysá dvougaráž o velikosti 37,3 m².

Celková užitná plocha 2. NP činí 116,8 m². Každý z pokojů má výstup na terasu o velikosti 62,9 m². Nachází se zde ložnice 20,8 m². Ložnice disponuje vlastní koupelnou 8,1 m², ve které se nachází sprchový kout, vana, toaleta a bidetová sprška. Na patře jsou další tři ložnice o velikosti 16,2 m², 14,8 m² a 12,2 m², které mají také vlastní koupelnu 10,3 m². Chodba a schodiště 34,4 m².

Obec Nebovidy se nachází v blízkosti obchodního centra Futurum, dostupnost do Brna 15 minut, možnost cyklostezek a turistiky v přilehlých lesech.

Energetická náročnost domu B. V případě, že vás nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Theleadway banner

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje vil v Nebovidech (okr. Brno-venkov).

Podobné nabídky