Pronájem bytu 2+kk, Moravské Budějovice, nám. Míru, 43 m2

nám. Míru, Moravské Budějovice

11 500 Kč
/za měsíc
+ 3.000 Kč energie + 14.500 Kč kauce + 12.000 Kč provize
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry bytu

Adresanám. Míru, Moravské Budějovice
ID00069
StavbaCihlová
Stav objektuVelmi dobrý
Patro2.
VybavenoAno
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha43 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Elektřina230V, 400V
OdpadVeřejná kanalizace
KomunikaceDlážděná, Asfaltová
TelekomunikaceInternet
DopravaVlak, Silnice, Autobus
VodaVodovod
Topné tělesoRadiátory
Zdroj topeníPlynový kondenzační kotel
Zdroj teplé vodyPlynový kondenzační kotel
Terasa
Výtah
Parkování

Origo partneři v Moravských Budějovicích

Pojištění a finance

Popis

Nabízím k pronájmu krásný a kompletně vybavený byt 2+kk o výměře 43 m², který se nachází ve 2. patře domu přímo na náměstí Míru v Moravských Budějovicích.

Byt zaujme především moderní rekonstruovanou koupelnou, příjemnou atmosférou a praktickým dispozičním řešením. Pronajímá se plně vybavený – k dispozici jsou postele, šatní skříň, kuchyňský stůl se židlemi, velká lednice, mikrovlnná trouba i trouba na pečení.

Velkou výhodou je rychlý internet, který je již zahrnutý v ceně nájmu. Díky umístění přímo v centru města máte veškerou občanskou vybavenost doslova pár kroků od domu.

Byt je ideální pro jednotlivce nebo pár, kteří hledají pohodlné bydlení bez nutnosti dalších investic do vybavení.

Pro více informací nebo domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Makléř

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací