Pronájem skladu, Praha - Dolní Měcholupy, Honzíkova, 3 m2
Honzíkova, Praha 10
/za měsíc
+ poplatky
Parametry nemovitosti
| Adresa | Honzíkova, Praha 10 |
|---|---|
| ID | 2447 |
| Stavba | Cihlová |
| Stav objektu | Novostavba |
| Patro | 1. z 6 |
| Vybaveno | Částečně |
| Typ objektu | Přízemní |
| Lokalita objektu | Klidná část obce |
| Užitná plocha | 3 m2 |
| Podlahová plocha | 3 m2 |
| Třída energetické náročnosti | B - Velmi úsporná |
| Odpad | Veřejná kanalizace |
| Komunikace | Asfaltová |
| Telekomunikace | Internet, Kabelová televize, Kabelové rozvody |
| Doprava | Silnice, MHD, Autobus |
| Výtah | |
| Bezbarierový přístup | |
| Převod do OV |
Popis
Nabízíme k dlouhodobému pronájmu čistou a suchou sklepní kójí v přízemí bytového domu v rezidenčním projektu Malý háj G4, Praha-Dolní Měcholupy, ulice Honzíkova. Prostor je ideální pro uskladnění sezónních věcí, sportovního vybavení či jiných předmětů, které doma překážejí.
Klíčové informace:
• Dostupnost: Ihned
• Lokalita: Klidná a bezpečná část s výbornou dostupností.
• Platební podmínky: Preferujeme dlouhodobý pronájem. Nabízíme možnost platby na celý rok dopředu.
Platební údaje:
• Měsíční nájemné: 1200 Kč
• Vratná kauce: 2400 Kč
• Služby RK: 1200 Kč (jednorázově)
V případě zájmu o prohlídku nebo doplňující informace neváhejte kontaktovat našeho makléře. Termíny prohlídek domlouváme individuálně dle vašich časových možností.
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu skladů v Praze 10.