Molík reality

Pronájem bytu 2+1, Litvínov - Horní Litvínov, Tylova, 55 m2

Tylova, Horní Litvínov

11 000 Kč
/za měsíc
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry bytu

AdresaTylova, Horní Litvínov
ID185-NP02457
StavbaPanelová
Stav objektuVelmi dobrý
Patro10. z 13
VlastnictvíDružstevní
Užitná plocha55 m2
Zastavěná plocha326 m2
Podlahová plocha55 m2
Třída energetické náročnostiD - Méně úsporná
Elektřina230V

Popis

Exkluzivní nabídka dlouhodobého podnájmu nově zrekonstruovaného bytu 2+1 se zasklanou lodžií, nacházejícím se v 10.NP zatepleného panelového domu s výtahem v žádané loklaitě v ul. Tylova 994.

✅Nájemné: 11.000,- Kč/měs. + měs.zálohy dle počtu osob v bytě na služby spojené s bydlením dle evidenčního listu ( topení, teplá a studená voda, chodbové osvětlení ) Elektřina na náklady nájemce dle jeho potřeb/ přepis pomůže zajistit makléř.

Náklady na bydlení /kromě elektřiny/ dle počtu osob:

Celkem pro 1 os. - 11.000 nájem + 2.368 Kč = 13.368 Kč
Celkem pro 2 os. - 11.000 nájem + 3.068 Kč = 14.068 Kč
Celkem pro 3 os. - 11.000 nájem + 3.768 Kč = 14.768 Kč

Vybavení:
✅ Nová kuchyšká linka v moderním designu, nová vestavná elektrická multifunkční trouba, vestavná sklokeramická varná deska, digestoř s recirkulací
✅ Světlé místnosti - východní orientace všech místností
✅ Zděná koupelna se sprchovým koutem s velkoformátovými obklady a dlažbou, umývadlová skříňka se zrcadlem
✅ Předsíň - s dlažbou praktického designu v antracitové barvě
✅ Plastová okna, snížené stropy ze SDK s bodovým LED osvětlením, podlahy vinylové, v koupelně, v předsíni a v kuchyni praktická dlažba
✅ Ohřev teplé vody i vytápění bytu - dálkově

Lokalita nabízí kompletní občanskou vybavenost – vše na dosah včetně MHD, ZŠ, obchodů i parkoviště,možnost procházek lesem nedaleko domu směrem na Meziboří

Kauce dva nájmy, provize 1 nájem + DPH.

Pokud chcete bydlet v novoučkém bytě v Litvínově, zavolejte a domluvte si prohlídku, dokud je byt k dispozici.

Určeno pro bezproblémové nájemce s pracovní smlouvou bez nutnosti soc.dávek, bezdlužnost a bez čtyřnohých miláčků, byt je nekuřácký. Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.
Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.

Makléř

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací