Prodej rodinného domu, Bukovina nad Labem, 190 m2

Bukovina nad Labem

8 300 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 37 096 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaBukovina nad Labem
ID29753
StavbaCihlová
Stav objektuDobrý
Typ objektuPatrový
Druh objektuSamostatný
Užitná plocha190 m2
Zastavěná plocha187 m2
Plocha pozemku660 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
KomunikaceBetonová
TelekomunikaceInternet
VodaVodovod, Studna
Garáž
Sklep
Převod do OV

Origo partneři v Bukovině nad Labem

Pojištění a finance

Popis

Nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Bukovina nad Labem, okres Pardubice. Samostatně stojící patrový dům o dispozici 5+kk nabízí dostatek prostoru pro rodinné bydlení i kombinaci bydlení a práce.

Dům je ve velmi dobrém a udržovaném stavu, interiér prošel částečnou rekonstrukcí (nové podlahy, výmalba, schodiště a lišty). Dispozice domu je prakticky řešena – v přízemí se nachází vstupní chodba, ze které se dostanete do dalších obytných místností, dvou samostatných pokojů, kuchyně s jídelnou a navazujícího obývacího prostoru s možností instalace krbových kamen. Dům je kompletně podsklepený, ve sklepě se nachází technické zázemí včetně vrtané studny, plynového kondenzačního kotle a nádrže na vodu.

V patře najdete koupelnu s toaletou a několik samostatných pokojů, které mohou sloužit jako ložnice, dětské pokoje či pracovna. K dispozici je také menší místnost vhodná jako šatna. Z patra je vstup na lodžii s výhledem do zahrady.

Na pozemku o celkové výměře cca 535 m² se dále nachází dílna či zázemí pro kutily a dvě garážová stání. Dále je součástí převodu 1/2 podílu na komunikaci 125m2.

V zadní části se nachází stodola, který se prodává samostatně, proto vznikne po geometrickém zaměřením pozemek jako přístup k RD a stodole, kde oba vlastníci budou vlastnit 1/2 podíl na pozemku.

Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě – elektřinu, plyn a kanalizaci. Vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový kondenzační kotel.
Nemovitost představuje ideální volbu pro rodinu, která hledá klidné bydlení s dobrou dostupností do Pardubic.

V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Realitní makléř
Martin Socha

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Theleadway banner

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Bukovině nad Labem.