Prodej bytu 2+kk, Lysá nad Labem, U Cihelny, 55 m2
U Cihelny, Lysá nad Labem
/za nemovitost
Parametry bytu
| Adresa | U Cihelny, Lysá nad Labem |
|---|---|
| ID | 20263 |
| Stavba | Cihlová |
| Stav objektu | Velmi dobrý |
| Patro | 3. z 3 |
| Vybaveno | Ano |
| Typ objektu | Patrový |
| Vlastnictví | Osobní |
| Užitná plocha | 55 m2 |
| Podlahová plocha | 62 m2 |
| Třída energetické náročnosti | C - Úsporná |
| Elektřina | 230V |
| Plyn | Plynovod |
| Odpad | Veřejná kanalizace |
| Topení | Ústřední plynové |
| Telekomunikace | Internet |
| Doprava | Vlak, Silnice, MHD, Autobus |
| Voda | Vodovod |
| Topné těleso | Radiátory |
| Zdroj topení | Plynový kondenzační kotel |
| Balkon | |
| Bezbarierový přístup |
Popis
Nabízím k prodeji byt 2+kk s balkonem a vlastním parkovacím místem v lokalitě U Cihelny, Lysá nad Labem. Klidné místo nedaleko veškeré občanské vybavenosti, zámecké zahrady, kláštera či původní cihelny.
Byt ve třetím podlaží cihlového domu z roku 2006 má dispozici: vstupní chodba s vestavěnou skříní, obývací pokoj s kuchyňským koutem a vstupem na balkón, ložnice se zrcadlovou skříní, koupelna s vanou a samostatné WC. Většina vybavení na fotografiích patří k bytu a může zůstat (v ceně). K bytu patří možnost užívání společné kolárny a parkovací místo na oploceném pozemku.
Byt je vhodný nejen k vlastnímu bydlení, ale i jako investice. Aktuálně pronajato (4 roky) spokojenému nájemníkovi, který by rád zůstal.
Čistá plocha bytu 55, 46 m2 + balkón o výměře 6,94 m2. Energetický průkaz domu C, vytápění radiátory s napojením na vlastní plynový kotel. Kuchyňská linka včetně el. trouby, indukční desky, digestoře a myčky. Nízké provozní náklady, aktuální platba celého Evidenčního listu ve výši 2.191,-Kč (+ vlastní spotřeba elektřiny a plynu).
Na oploceném pozemku je nejen parkování, ale také kus zeleně s posezením. Možnost financování hypotečním úvěrem, se kterým Vám rádi pomůžeme. Více informací na níže uvedeném kontaktu.
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 2+kk v Lysé nad Labem.