Pronájem bytu 3+kk, Praha - Stodůlky, Amforová, 70 m2
Amforová, Praha, Stodůlky
/za měsíc
+ 5.067 Kč měsíční zálohy na služby + elektřina a plyn dle spotřeby
Parametry bytu
| Adresa | Amforová, Praha, Stodůlky |
|---|---|
| ID | 0218-NP07130 |
| Stavba | Panelová |
| Stav objektu | Velmi dobrý |
| Patro | 5. z 8 |
| Vybaveno | Částečně |
| Lokalita objektu | Sídliště |
| Vlastnictví | Osobní |
| Užitná plocha | 70 m2 |
| Třída energetické náročnosti | C - Úsporná |
| Plyn | Plynovod |
| Odpad | Veřejná kanalizace |
| Voda | Vodovod |
| Lodžie | |
| Výtah |
Popis
Nabízím Vám pronájem bytu 3+kk s lodžií. Byt je v osobním vlastnictví, podlahová plocha bytu činí 70,81 m2 + lodžie 6,96m2. Byt se nachází se v 5.NP z 8.NP.
Dům je po kompletní revitalizaci. Okna plastová, orientovaná na sever (obě ložnice) a jih (obývací pokoj s lodžií a kuchyní).
Dispozice bytu: obývací pokoj s lodžií a s kuchyňským koutem, dvě ložnice, předsíň, úložný prostor (vytvořena komora), koupelna s vanou, toaleta je zvlášť. Zděné jádro.
Byt se pronajímá nezařízený, pouze plně vybavený kuchyňský kout.
Moderní kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, tj. varná deska na plyn, horkovzdušná elektrická trouba, myčka a lednička. Jinak bez vybavení.
Podlahy plovoucí – lamino (obytné místnosti), dlažba (chodba, kuchyně, koupelna a toaleta). Zasklená lodžie.
V domě je výtah. V bytě internet od Vodafone.
Lokalita je s velmi dobrou dopravní dostupností, metro B – Lužiny cca 6 min. pěší chůze. Je zde Obchodní centrum se supermarketem Billa, kde najdete mnoho obchodů včetně restaurací, kavárny, knihovny apod.
Lokalita disponuje veškerou občanskou vybaveností, jsou zde pěkná dětská hřiště pro menší i větší děti. V blízkosti se nachází Centrální park s rybníky, bohatě vybavený městským mobiliářem pro příjemné posezení, kde můžete příjemně relaxovat a provozovat různé volnočasové aktivity od běhání, jízdy na kole, na kolečkových bruslích, minigolfu, volejbalu atd. Skvělá dostupnost je i na letiště Václava Havla.
Cena pronájmu bytu činí 23.500 Kč + 5.067 Kč zálohy na služby/měsíc + elektřina a plyn dle spotřeby.
Volný ihned! Byt je vhodný pro dlouhodobý pronájem.
Majitel si vyhrazuje právo vybrat si nájemce dle svého uvážení. Uvedené informace mají pouze informativní charakter a mohou se v průběhu inzerce změnit.
Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu bytů 3+kk v Praze 5.