Pronájem bytu 4+kk, Praha - Řepy, U boroviček, 110 m2
U boroviček, Praha, Řepy
/za měsíc
+ poplatky/měsíc: 9000 Kč
Parametry bytu
| Adresa | U boroviček, Praha, Řepy |
|---|---|
| ID | 413060 |
| Stavba | Cihlová |
| Stav objektu | Velmi dobrý |
| Patro | 4. |
| Vybaveno | Ne |
| Vlastnictví | Osobní |
| Užitná plocha | 110 m2 |
| Třída energetické náročnosti | B - Velmi úsporná |
| Garáž | |
| Terasa | |
| Výtah | |
| Převod do OV | |
| Parkování |
Popis
Nabízíme k pronájmu luxusní, nezařízený byt 4+kk o velikosti 110 m² s terasou (21 m²), situovaný ve 4. nadzemním podlaží rezidenčního komplexu U Boroviček v klidné lokalitě Prahy 6 - Řepy
Dispozici tvoří vstupní hala, prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a vstupem na terasu, tři ložnice, dvě koupelny a samostatná toaleta. Velkou předností bytu je jeho slunná jihozápadní orientace včetně terasy. K bytu náleží dvě parkovací stání v garáži domu a prostorný sklep.
Kuchyňský kout je vybaven indukční varnou deskou, troubou, myčkou nádobí, lednicí s mrazákem a mikrovlnnou troubou. Koupelny disponují vanou a sprchovým koutem Součástí vybavení jsou kvalitní technické a sanitární prvky (kuchyň, sanita, internet, klimatizace, žaluzie...) a ostatní luxusní materiálové vybavení (ocelové vstupní dveře Lignis, dřevěné podlahy, vypínače, interiérové dveře). Dále pak moderní světla ve všech místnostech, luxusní zrcadla od společnosti Amirro s.r.o., pračka se sušičkou značky LG a úklidová souprava od značky Leifheit.
Byt se nachází v klidné lokalitě s výbornou dostupností do centra Prahy (20 minut tramvají), letiště Václava Havla (10 minut autem) a MHD (tramvajová zastávka 8 minut chůze, autobus 50 m od domu). V okolí je široká občanská vybavenost – Lidl (5 minut pěšky), Albert, Billa, OC Zličín, IKEA, Globus. Pro volnočasové aktivity jsou v blízkosti park Ladronka, obora Hvězda a cyklostezky.
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu bytů 4+kk v Praze 6.