Pronájem bytu 2+kk, Praha - Staré Město, Kozí, 125 m2
Kozí, Praha, Staré Město
/za měsíc
Poplatky za služby a energie se hradí zvlášť.
Parametry bytu
| Adresa | Kozí, Praha, Staré Město |
|---|---|
| ID | 979885 |
| Stavba | Smíšená |
| Stav objektu | Po rekonstrukci |
| Patro | 4. |
| Vybaveno | Ne |
| Vlastnictví | Osobní |
| Užitná plocha | 125 m2 |
| Podlahová plocha | 33 m2 |
| Třída energetické náročnosti | G - Mimořádně nehospodárná |
| Elektřina | 230V |
| Plyn | Plynovod |
| Telekomunikace | Telefon |
| Doprava | MHD, Autobus |
| Voda | Vodovod |
| Terasa | |
| Výtah |
Popis
Zrekonstruovaný byt 2+kk (1 ložnice, 1 koupelna), o celkové ploše 125,08 m2, je situován ve 3. patře zrekonstruované rezidenční historické budovy s výtahem, v prestižní lokalitě Staré Město na Praze 1, nedaleko Staroměstského náměstí, v ulici Kozí.
Interiér bytu je nezařízený a dispozičně se sestává ze vstupní chodby (6,11m2), obývací ložnice (15,3 m2), odkud je možné vstoupit na rozlehlou terasu (91,87 m2), dále vybavené kuchyně vestavěnými spotřebiči (mikrovlnná trouba, elektrická varná deska, lednička) včetně jídelního prostoru (5,81 m2) a nakonec koupelny (5,99 m2), která disponuje sprchovým koutem, umyvadlem, pračkou a toaletou.
Budova se nachází v historické lokalitě Staré Město, v bezprostřední blízkosti Staroměstského náměstí nebo kostela sv. Mikuláše. Tato lokalita nabízí mnoho restaurací, kaváren, designových obchodů a butiků, nedaleko se nachází také Havelské tržiště nebo Městská knihovna. Skvělá dostupnost MHD autobusové zastávky "Pařížská" a "Staroměstské náměstí" jsou vzdáleny jen minutu pěšky, stanice metra "Staroměstská" (linka A) pak 4 minuty chůze a tramvajová zastávka "Staroměstská" pouhých 5 minut chůze.
Poplatky za služby činí 2800 Kč/měsíčně/osobu, a elektřina za byt se převádí na nájemce (spotřeba cca 1.000, Kč/měsíčně). Vratná kauce 2 nájmy bez poplatků.
Provize RK.
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu bytů 2+kk v Praze 1.