Prodej rodinného domu, Klobuky, Nádražní, 118 m2

Nádražní, Klobuky

4 790 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 21 408 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaNádražní, Klobuky
ID613
StavbaCihlová
Stav objektuDobrý
Typ objektuPatrový
Druh objektuV bloku
Lokalita objektuKlidná část obce
Užitná plocha118 m2
Zastavěná plocha80 m2
Plocha pozemku783 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadJímka
TopeníÚstřední plynové
KomunikaceAsfaltová, Zpevněná
DopravaVlak, MHD
VodaVodovod, Studna
Topné tělesoRadiátory
Zdroj topeníPlynový kotel
Výtah
Bezbarierový přístup

Origo partneři v Klobukách

Popis

K prodeji nabízíme vícegenerační dům v klidné části obce Klobuky, který je rozdělen na dvě plnohodnotné a samostatné bytové jednotky, každá o dispozici 2+1. Nemovitost je tak ideální pro vícegenerační bydlení, případně pro kombinaci vlastního bydlení a podnikání.
Dům prošel v posledních letech zásadní modernizací – byly kompletně obnoveny rozvody elektřiny, vody i odpadů, nově je přiveden plyn a instalováno ústřední vytápění s radiátory. Výhodou je vlastní studna s dostatkem vody, zároveň zůstává možnost napojení na vodovod.
Pozemek o výměře 783 m² je svažitý a nabízí příjemné členění i pěkné výhledy do okolní krajiny. Na zahradě se nachází ovocné stromy a keře, prostor pro pěstování i zděný zahradní domek. Zavlažování je řešeno vodou ze studny a doplněno nádrží na dešťovou vodu.
Součástí domu je dvůr s možností vjezdu, krytá terasa v patře a venkovní prostor vhodný pro posezení nebo ohniště. Praktickým bonusem jsou dva sklepy se stálou teplotou, ideální pro uskladnění potravin či nápojů.
Nemovitost je funkční a obyvatelná, zároveň nabízí prostor pro dokončení dle vlastních představ. Jedná se především o výměnu oken, finální podlahové krytiny a drobné dokončovací práce v interiéru.
Odpad je aktuálně řešen jímkou, v obci je plánována výstavba kanalizace. Dům bude k dispozici od poloviny června 2026, po dohodě je možné ponechat i část vybavení.
Obec Klobuky se nachází mezi Slaným a Louny s dobrou dostupností do Prahy (cca 40 minut), kterou do budoucna ještě zlepší dálnice D7. V místě je základní občanská vybavenost včetně školy, školky, obchodů a služeb, nechybí ani autobusové a vlakové spojení.
Nemovitost představuje zajímavou příležitost pro ty, kteří hledají dům se dvěma samostatnými byty a možností doladění dle vlastních představ v klidné lokalitě.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Klobukách.