Prodej bytu 1+1, Hradec nad Svitavou, 59 m2 (ID: 2012803)

Hradec nad Svitavou

2 595 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 11 598 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry bytu

AdresaHradec nad Svitavou
ID0020-NP10952
StavbaCihlová
Stav objektuVelmi dobrý
Patro1. z 3
Lokalita objektuOkraj obce
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha59 m2
Zastavěná plocha236 m2
Podlahová plocha59 m2
Třída energetické náročnostiD - Méně úsporná
Ukazatel energetické náročnosti153 kWh/m2 za rok
OdpadČOV pro celý objekt
KomunikaceDlážděná, Asfaltová
DopravaVlak, Autobus
Zdroj topeníPlynový kotel
Zdroj teplé vodyPlynový kotel
Sklep
Lodžie

Origo partneři v Hradci nad Svitavou

Popis

Exkluzivně nabízím k prodeji prostorný byt v OV o velikosti 1+1 se 2 lodžiemi, umístěný v 1. patře (zvýšeném přízemí) zděného domu na samém začátku Hradce nad Svitavou, na konci Svitav, směrem na Kamennou Horku.
Do bytu je vstup přes společnou chodbu s druhým bytem. Samotný byt se sestává z vlastní velké vstupní chodby, prostorné kuchyně s lodžií, pokoje s lodžií, koupelny, WC a velké komory (šatny).
Vzhledem k prostornému bytu, by se dal byt upravit i na dispozici 2+kk a komora se dá využít i na malý pokoj nebo pracovnu, protože tento prostor dříve už sloužil jako malý studentský pokoj.
Celková užitná plocha bytu s přísl., tedy včetně sklepa a dvou lodžií činí 66,91 m2, samotná plocha bytu 55,13 m2. Zděný sklep v suterénu domu má výměru 5 m2. Byt má nová plastová okna, včetně balkónových dveří, v bytě dále proběhla modernizace sociální zařízení, kdy byla vyměněna vana za sprchový kout. Byt má vlastní plynové vytápění včetně ohřevu teplé vody.
Dům prošel revitalizací, je zateplený s novou omítkou. Ve společných prostorách je k dispozici kolárna/kočárkárna, sušárna a dílna.
Dům se nachází v klidné lokalitě s možností parkovat na parkovišti před domem.
Příjezd k domu je bezproblémový z nového obchvatu sjezdem směrem na Kamennou Horku.
Do centra Svitav trvá cesta autem necelé 4 km asi 5 až 6 minut cesty. Lze dobře cestovat i veřejnou dopravou, bezproblémové spojení je vlakem i autobusem ze zastávky (Svitavy-Lány) v dosahu 5 minut chůze od domu.
Nabídka je příležitostí pro zájemce, kteří neradi bydlí na velkém rušném sídlišti a preferují polosamotu a klid. V blízkosti cca do 1,3 km se nachází les, možnost krásných procházek nebo vyjížděk na kole, možnost houbaření apod.
MŠ ve Svitavách - Lánech je cca 2 minuty autem, ŽS a MŠ v Hradci nad Svitavou 5 minut autem.
Na byt jsou nízké náklady (vodné a elektřina ve spol. prostorách + FO) cca 1.560,- Kč měsíčně, dále náklady na elektřinu a plyn v bytě (dle faktické spotřeby). Dům je napojený na samostatnou ČOV s ročním nákladem 100,- Kč.
Dům je nově zateplený s novou omítkou, hodnota PENB je „D 153“. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Makléř

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 1+1 v Hradci nad Svitavou.