Prodej pozemku pro bydlení, Dobronín, 2961 m2
Dobronín, Střelecká
/za nemovitost
Parametry pozemku
| Adresa | Dobronín, Střelecká |
|---|---|
| ID | 143-NP07334 |
| Lokalita objektu | Okraj obce |
| Plocha pozemku | 2961 m2 |
| Převod do OV |
Popis
Nabízíme k prodeji krásný pozemek o celkové výměře 2961 m², nacházející se v obci Dobronín. Pozemek je zařazen do 2. etapy plánování budoucí zástavby.
Pozemek se pyšní dostatečnou velikostí, což umožňuje nejen pohodlné bydlení, ale také zahradní aktivity a relaxaci v přírodě. S ohledem na lokalitu nabízí příjemné bydlení v poklidné oblasti, přičemž vám zároveň zůstane blízko městské infrastruktury a dostupnosti veškerých služeb.
Díky jeho umístění bude pozemek ideální volbou pro všechny, kdo hledají klidné a pohodlné prostředí pro život a zároveň chtějí mít snadný přístup do Jihlavy a okolí. V okolí se nachází příroda, která láká k procházkám a vyžití v přírodě.
Budoucí využití pozemku
- Pozemek je zařazen do 2. etapy plánování, což znamená, že v budoucnu bude určen k výstavbě rodinného domu.
- V okolí probíhá postupná příprava nových parcel a infrastruktury, což zvyšuje investiční potenciál.
V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Dobroníně.