Prodej rodinného domu, Dlouhá Loučka, Úzká, 95 m2
Úzká, Dlouhá Loučka
/za nemovitost
Cena je včetně provize a právních služeb.
Parametry domu
| Adresa | Úzká, Dlouhá Loučka |
|---|---|
| ID | 29536 |
| Stavba | Smíšená |
| Stav objektu | Před rekonstrukcí |
| Typ objektu | Přízemní |
| Druh objektu | Řadový |
| Užitná plocha | 95 m2 |
| Zastavěná plocha | 487 m2 |
| Plocha pozemku | 2651 m2 |
| Třída energetické náročnosti | G - Mimořádně nehospodárná |
| Elektřina | 230V |
| Plyn | Plynovod |
| Odpad | Veřejná kanalizace |
| Voda | Vodovod, Studna |
| Převod do OV | |
| Parkování |
Popis
Nabízíme k prodeji velmi pěkný rodinný dům v obci Dlouhá Loučka.
Dům je přízemní, o dispozici 3+1, je ideální jak pro trvalé bydlení, tak i k rekreaci. Dům je na pojen na obecní kanalizaci, elektřinu, plyn a voda je přivedená do domu z vlastní studny. Na pozemek je přípojka obecního vodovodu. Dům je vytápěn ústředně plynovým kotlem, který zajišťuje i ohřev vody.
Dům je v původním stavu, což nabízí skvělou příležitost k rekonstrukci dle vlastních představ. Součástí nemovitosti je prostorný pozemek o celkové výměře 2.651 m2. Pozemek poskytuje dostatek místa pro zahradu, odpočinek a další využití. Na pozemku stojí vedlejší stavba využívaná pro skladování zahradního vybavení a zařízení. Pozemek je oplocený s velkou vjezdovou bránou.
Na pozemku je možné pohodlné parkování pro tři auta. Velkou výhodou je klidná lokalita s minimálním provozem a blízkost lesa. Je zde příjemné prostředí vhodné pro relaxaci, procházky i aktivní odpočinek.
Hlavní výhody:
- původní stav - možnost rekonstrukce dle vlastních představ
- velký pozemek
- parkovaní přímo u domu
- klidná lokalita
- blízkost přírody a lesa
- vhodné k bydlení i rekreaci
Zveme Vás na prohlídku domu, veškeré dotazy Vám rádi zodpovíme. Financování Vám můžeme zajistit prostřednictvím našeho finančního poradce.
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Dlouhé Loučce (okr. Olomouc).