Remax Monarcha

Prodej bytu 2+kk, Velká Bystřice, 8. Května, 50 m2

8. Května, Velká Bystřice

3 200 000 Kč
/za nemovitost
+ provizi 1,21%
Hypotéka od 14 302 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry bytu

Adresa8. Května, Velká Bystřice
IDRS316399
StavbaCihlová
Stav objektuDobrý
Patro2. z 3
Typ objektuPatrový
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha50 m2
Podlahová plocha50 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
TopeníÚstřední plynové
Bezbarierový přístup

Origo partneři v Velké Bystřici

Popis

Byt č. 3 k prodeji jsou ve zděném bytovém domě nedaleko Olomouce (5km) v samém centru města Velká Bystřice.
V současnosti je pronajat se smlouvou na dobu určitou a kvůli prodeji ho momentálně prodlužuji pouze o půl roku. Výnosy jednotlivých dalších bytů jsou v rozmezí 12-14 tis.Kč/měsíčně + energie a poplatky.
Byt je v udržovaném stavu, vždy vybaven kuchyňskou linkou, kompletním sociálním zařízením, veškerými IS, vždy s vlastním plynovým kotlem a UT do radiátorů. Podlahy většinou plovoucí a dlažba.
Bytový dům je umístěn v samém centru města, ale v klidu, je napojen na veškeré ing sítě (obecní voda, kanalizace, elektřina, plyn. Každý z bytů má svá samostatná měřidla energií.
Bytový dům je možné koupit i jako celek, - jako investici se slušným výnosem. Celkem 6 jednotek různých velikostí a dispozic.
Dále je možné ve dvorním prostoru zakoupit i parkovací místa pro OA , vjezd sekčními vraty na DO.
BJč.3 - 2+KK (II.NP) - cca 50m2 = 3.200.000,- Kč.

Makléř

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 2+kk v Velké Bystřici.