Prodej pozemku pro bydlení, Ostrava, 1804 m2

Ostrava

3 409 560 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 11 284 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaOstrava
ID118624
Plocha nemovitosti1804 m2
DopravaSilnice, MHD, Autobus

Origo partneři v Ostravě

Finance a pojištění

Koupelny

Kuchyně

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Popis

V přímém zastoupení majitele nabízíme k prodej pozemek vhodný k výstavbě rod. domu v Ostravě Hrabové na ul. Paskovská. Pozemek s celkovou rozlohou 1804 m2 je rovinatý, celodenně prosluněný, udržovaný a velmi hezký. Inženýrské sítě na pozemku.
V současné době stojí na pozemku stavba starého domu, pravděpodobně k demolici dle zvážení zájemce. Jedná se o lokalitu s velmi dobrou dostupností a občanskou vybaveností.
V případě zájmu je možno řešit rozdělení pozemku. Makléř doporučuje!. Do konce září 2020 nabízíme prostřednictvím našeho partnera úrokové sazby od 1,89 % p.a. Více informací Vám sdělí náš specialista na prohlídce.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videologic, s. r. o., IČO: 22773592, se sídlem Novostavby 126/23, Lom, 435 11 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Ostravě.