Prodej pozemku pro bydlení, Miřejovice, 1594 m2

Miřejovice

1 990 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 6 586 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaMiřejovice
ID213/3180
Plocha nemovitosti1594 m2
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod

Origo partneři v Miřejovicích

Finance a pojištění

Koupelny

Kuchyně

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Popis

Nabízíme k prodeji pozemek ke stavebním účelů bydlení venkovského typu.
Jedná se o stavební pozemek v katastru obce Miřejovice v okrese Litoměřice. Hlavní pozemek o rozloze 1251 m2 má funkční využití bydlení venkovského typu s maximální výškou zástavby 2 NP + podkroví a je evidován v Územním plánu obce Miřejovice.
S tímto pozemkem je spojena parcela o rozloze 343 m2 v jehož úpatí se nachází parcela o rozloze 9 m2 ve vlastnictví cizího vlastníka k jednání o odprodeji.
Pozemek se nachází v centru obce, inženýrské sítě jsou vedeny na hranici pozemku, součástí stavebního záměru je možnost vrtu studny.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videologic, s. r. o., IČO: 22773592, se sídlem Novostavby 126/23, Lom, 435 11 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Miřejovicích.