Pronájem bytu 1+kk, Brno, Oblá, 31 m2
Oblá, Brno, Nový Lískovec
/za měsíc
+ provize RK + 3000,- Kč záloha na energie + vratná kauce 10 000,-Kč
Parametry bytu
| Adresa | Oblá, Brno, Nový Lískovec |
|---|---|
| ID | 00182 |
| Stavba | Panelová |
| Stav objektu | Velmi dobrý |
| Patro | 6. |
| Vybaveno | Ano |
| Lokalita objektu | Klidná část obce |
| Vlastnictví | Osobní |
| Užitná plocha | 31 m2 |
| Třída energetické náročnosti | G - Mimořádně nehospodárná |
| Elektřina | 230V |
| Odpad | Veřejná kanalizace |
| Komunikace | Asfaltová |
| Telekomunikace | Internet, Kabelová televize |
| Doprava | Dálnice, Silnice, MHD, Autobus |
| Voda | Vodovod |
| Topné těleso | Radiátory |
| Zdroj topení | Centrální dálkové |
| Zdroj teplé vody | Centrální dálkový ohřev |
| Výtah | |
| Bezbarierový přístup |
Popis
Dovolujeme si Vám představit kompletně vybavený byt o dispozici 1+kk nacházející se v 6. nadzemním podlaží bytového domu na ulici Oblá v městské části Nový Lískovec.
Byt je připraven k okamžitému nastěhování a nabízí praktické a pohodlné bydlení. Součástí je plně vybavený interiér, včetně nového nepoužitého nádobí, který umožňuje okamžité užívání bez nutnosti dalších investic. Velkou výhodou je také úložný prostor umístěný na patře.
Dispozice bytu zahrnuje obytný prostor s kuchyňským koutem, koupelnu a samostatné WC, což zvyšuje komfort bydlení.
Lokalita nabízí perfektní občanskou vybavenost. V docházkové vzdálenosti se nachází Campus Square a Fakultní nemocnice Brno Bohunice. Přímo u domu je supermarket Albert. Milovníci přírody ocení přírodní rezervaci Kamenný vrch, která se nachází hned u domu a nabízí krásné prostředí pro relaxaci, nebo aktivně trávený čas v přírodě.
Byt je vhodný zejména pro jednotlivce nebo pár.
Perfektní dostupnost na dálnici směrem na Prahu i Olomouc.
Pro více informací nebo sjednání prohlídky mě neváhejte kontaktovat.
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu bytů 1+kk v Brně.