Pronájem obchodního prostoru, Zlín, Okružní, 60 m2

Okružní, Zlín

470 Kč
/za metr čtvereční / měsíc
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaOkružní, Zlín
StavbaCihlová
Stav objektuVelmi dobrý
Patro1.
Užitná plocha60 m2
Parkování

Origo partneři v Zlíně

Popis

Pronájem obchodní jednotky – 60 m², OC Okružní Zlín

Nabízíme k pronájmu obchodní jednotku o výměře 60 m² v 1. nadzemním podlaží nákupního centra Okružní ve Zlíně.

Prostor se nachází v zavedeném nákupním centru s potravinami Billa, které zajišťují pravidelný pohyb zákazníků a dobrou návštěvnost lokality.

Jednotka je kolaudována jako prodejna chovatelských potřeb, a je tedy ideální například pro pet shop nebo podobný specializovaný obchod.

Základní informace:

plocha: 60 m²

umístění: 1. NP

lokalita: nákupní centrum Okružní, Zlín

nájemní centrum s potravinami Billa

kolaudace: prodejna chovatelských potřeb

dostupnost: od 1. 7. 2026

Prostor je vhodný pro maloobchodní prodej a služby.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!