Pronájem bytu 1+kk, Ústí nad Labem - Všebořice, Spartakiádní, 32 m2
Spartakiádní, Ústí nad Labem, Všebořice
/za měsíc
Voda - SUV, TUV 890,- Kč/osoba, Topení 900,- Kč, ostatní služby 421,- Kč
Parametry bytu
| Adresa | Spartakiádní, Ústí nad Labem, Všebořice |
|---|---|
| ID | 655550 |
| Stavba | Panelová |
| Stav objektu | Velmi dobrý |
| Patro | 4. z 4 |
| Vlastnictví | Osobní |
| Užitná plocha | 32 m2 |
| Podlahová plocha | 32 m2 |
| Třída energetické náročnosti | G - Mimořádně nehospodárná |
| Topení | Ústřední dálkové |
| Sklep |
Popis
Nabízíme k pronájmu velmi příjemnou a plně vybavenou garsoniéru v oblíbené lokalitě Ústí nad Labem – Všebořice, ulice Spartakiádní.
Byt je prakticky řešený a připravený k okamžitému nastěhování. Interiér je zařízen tak, aby poskytoval pohodlné a funkční bydlení. Součástí je moderní kuchyňská linka se spotřebiči, dostatek úložného prostoru v podobě skříní, pohodlný gauč a vyvýšené spaní, které elegantně odděluje spací část od obytného prostoru. Koupelna je moderní, zděná a nabízí sprchový kout společně s toaletou.
Byt se nachází v udržovaném domě s výtahem a je napojen na vysokorychlostní optický internet.
Lokalita patří mezi velmi vyhledávané díky kompletní občanské vybavenosti v bezprostředním okolí. V docházkové vzdálenosti se nachází mateřská škola, základní škola, supermarkety Kaufland a Lidl, lékárny, služby i zastávky městské dopravy.
Nájem činí 7200,- Kč, Voda - SUV, TUV 890,- Kč/osoba, Topení 900,- Kč, Elektřina 800,- Kč. ostatní služby 421,- Kč. Majitel požaduje kauci ve výši 18 000,- Kč. Provize RK.
Velkou výhodou je také okolní zeleň a klidné prostředí. V blízkosti domu se nachází park a dětské hřiště, které dotváří příjemné místo pro každodenní život i odpočinek.
Byt je ideální pro jednotlivce nebo pár, kteří hledají moderní a pohodlné bydlení s výbornou dostupností služeb i centra města.
Pro více informací nebo domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat. Ev. číslo: 654936.
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu bytů 1+kk v Ústí nad Labem.