Pronájem bytu 1+1, Praha - Libeň, Kurta Konráda, 34 m2
Kurta Konráda, Praha, Libeň
/za měsíc
záloha na služby, topení a teplou vodu 3000 Kč/1 osoba, každá další osoba 500 Kč, elektřina se převádí na nájemce, jistota, provize RK
Parametry bytu
| Adresa | Kurta Konráda, Praha, Libeň |
|---|---|
| ID | 2026050 |
| Stavba | Cihlová |
| Stav objektu | Po rekonstrukci |
| Patro | 1. z 6 |
| Vybaveno | Částečně |
| Vlastnictví | Osobní |
| Užitná plocha | 34 m2 |
| Třída energetické náročnosti | G - Mimořádně nehospodárná |
| Elektřina | 230V |
| Plyn | Plynovod |
| Odpad | Veřejná kanalizace |
| Komunikace | Asfaltová |
| Telekomunikace | Internet |
| Doprava | MHD |
| Voda | Vodovod |
| Výtah | |
| Bezbarierový přístup |
Popis
Nabízíme pronájem nového moderního bytu 1+1, cca 34 m2, v prvním patře stylového bytového domu v ulici Kurta Konráda, v Praze 9 Libeň.
Obě místnosti směřují do ulice. Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči – lednicí s mrazákem, myčkou nádobí, elektrickým sporákem s varnou deskou a troubou, digestoří. Koupelna je se sprchovým koutem a pračkou, WC je umístěno v koupelně. Předsíň s kuchyní spojují posuvné celoskleněné dveře. V předsíni jsou na míru vyrobené úložné prostory Celý byt je vyladěn do příjemných světlých odstínů, charakteristickým znakem všech místností je ergonomické řešení s dokonalým využitím obytného prostoru a vybavení až do nejmenších detailů (led osvětlení kuchyňské linky, vestavěný koš, v koupelně topný žebřík a zabroušené zrcadlo, stylový bytový zvonek ...).
Na oknech jsou instalovány žaluzie, byt má bezpečností, protipožární vstupní dveře a dalším příjemným bezpečnostním prvkem všech bytů v domě jsou domácí telefony s obrazovkou snímající vstup z ulice. Topení a ohřev vody zajištuje vlastní plynová kotelna v suterénu domu. Celý dům prošel zásadní velmi citlivou rekonstrukcí, majitelům se podařilo navrátit domu jeho původní atmosféru – mozaikové dlažby, schodiště s rekonstruovanými dobovými kovářskými prvky, krásné osvětlení chodeb.
Dům je s výtahem, k dispozici internet Cetin.
Lokalita má výbornou dopravní dostupnost, 5 minut stanice trasy metra „B“ Českomoravská, tramvaje na Sokolovské a Českomoravské ulici, v okolí veškerá občanská vybavenost, OC Harfa, zdravotnická zařízení, pošta, školy, školky.
Byt je hned k dispozici, majitelé preferují nekuřáky bez zvířat.
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu bytů 1+1 v Praze 9.