Prodej obchodního prostoru, Ostrava - Moravská Ostrava, Biskupská, 89 m2
Biskupská, Moravská Ostrava
/za nemovitost
info v RK
Parametry nemovitosti
| Adresa | Biskupská, Moravská Ostrava |
|---|---|
| ID | 00109 |
| Stavba | Cihlová |
| Stav objektu | Novostavba |
| Patro | 1. z 6 |
| Vybaveno | Ano |
| Typ objektu | Patrový |
| Druh objektu | Samostatný |
| Lokalita objektu | Centrum obce |
| Užitná plocha | 89 m2 |
| Třída energetické náročnosti | C - Úsporná |
| Ukazatel energetické náročnosti | 113 kWh/m2 za rok |
| Elektřina | 230V |
| Odpad | Veřejná kanalizace |
| Topení | Jiné |
| Komunikace | Asfaltová |
| Telekomunikace | Internet |
| Doprava | Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus |
| Voda | Vodovod |
| Bezbarierový přístup |
Popis
Nabídka prodeje obchodních prostor, o ploše 89 m2, v novostavbě bytového domu Ostravská brána, na ulici Biskupská, v samotném centru Moravské Ostravy, v bezprostřední blízkosti Masarykova náměstí.
Obchodní prostory jsou situovány v přízemí moderní architektonicky zdařilé šestipodlažní budovy, s orientací do Kostelního náměstí, kdy tento i ostatní obchodní prostory jsou vertikálně odděleny od fasády velkými francouzskými okny vsazenými do plných ploch sklocemnetového obkladu budovy se skleněnými plochami a červeným akcentem fasády.
Vlastní plocha prodejního prostoru činí 69 m2, na něj navazuje sklad se zázemím a regálovým systémem ( 13 m2) , k dispozi je v zázemí také samostané WC (1,9 m2) , kuchyňka s umyvadlem ( 2m2) a šatna pro personál (3,5 m2). Prostory jsou klimatizovány, snímámy bezpečnostními kamerami a jsou napojené za zabezpečovací systém s alarmem a hlídány bezpečnostní službou. Na osvětlení byla použita moderní úsporná LED světla, a to přiznaná do stropu a zapuštěna v sádrokartonových podhledech.
Vytápění radiátory a ohřev TUV díky samostné kotelně v objektu. Celkové měsíční náklady na služby, ohřev vody , dodávky tepla, SUV, služby v domě a v neposlední řadě dodávky elektřiny, jsou velmi přijatelné a to zejména díky modernímu charakteru budovy a špičkovým materiálům, použitým při stavbě.
Dosud prostory sloužily pro maloobchodní prodej obuvi. Díky své poloze v samotném centru města se nabízí celá řada využití této jednotky pro nového majitele a to buď pro další maloobchodní prodej nebo poskytování služeb. Nespornou výhodou těchto prostor je dostatečně velké zázemí pro zaměstnance a klienty.
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje obchodních prostor v Ostravě.