Pronájem bytu 2+1, České Budějovice - České Budějovice 7, Heydukova, 43 m2

Heydukova, České Budějovice 7

13 500 Kč
/za měsíc
+ 2500,- záloha na energie, + 1500,- elektřina
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry bytu

AdresaHeydukova, České Budějovice 7
ID05655
StavbaCihlová
Stav objektuVelmi dobrý
Patro1.
Typ objektuPřízemní
Lokalita objektuKlidná část obce
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha43 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Balkon
Sklep
Lodžie
Terasa
Výtah
Bezbarierový přístup

Origo partneři v Českých Budějovicích

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

V zastoupení majitele nabízíme pronájem bytu o dispozici 2+1 v ulici Heydukova v Českých Budějovicích.
Byt o velikosti 43,3 m2 nabízí praktickou a pohodlnou dispozici moderního bytu v bytovém domě. Dům má společnou zahradu, kterou mohou obyvatelé bytů plně využívat. Dům nabízí soukromí a bezpečí, vzhledem k malé četnosti bytových jednotek.
Dispozice bytu: předsíň s úložným prostorem, kuchyň s kuchyňskou linkou, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, obývací pokoj, ložnice.
Parkování přímo před domem v modré zóně, kterou si lze zařídit necelý rok.
Měsíční nájemné činí 13 500,- + zálohy na energie 4 000,-. (2 500,- voda, topení spol.el + 1 500,- elektřina)
Vratná kauce ve výši 27 000,-.
Provize realitní kanceláři 13 500,- + DPH.
Doporučujeme osobní prohlídku a těšíme se na Vás!

Makléř

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!