Pronájem bytu 2+1, Ostrava - Poruba, 17. listopadu, 62 m2

17. listopadu, Ostrava-Poruba, Ostrava - Poruba

11 750 Kč
/za měsíc
+ služby 4240, kauce 23500, + adm. poplatek 6000
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry bytu

Adresa17. listopadu, Ostrava-Poruba, Ostrava - Poruba
IDF2570012
StavbaCihlová
Stav objektuDobrý
Patro1. z 5
Lokalita objektuKlidná část obce
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha62 m2
Třída energetické náročnostiE - Nehospodárná
Elektřina230V
VodaVodovod
Sklep

Origo partneři v Ostravě

Popis

Vítejte na bytě 2 + 1, ul. 17. listopadu 595/38, Ostrava-Poruba k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu.
Byt ve zvýšeném přízemí prochází rekonstrukcí. V předsíni, kuchyni a pokojích jsou plovoucí podlahy. Pokoje jsou neprůchozí. Součástí kuchyně je plynový sporák a moderní kuchyňská linka. Koupelna je v obkladu s dlažbou a vanou.
Připojení k internetu přes optický kabel PODA. Zálohy na služby počítány na 1 osobu, každá další + 750,- a nejsou v tom zahrnuty energie. Vybavení není součástí bytu.
Dům se nachází v blízkosti veškeré občanské vybavenosti nedaleko VŠB s velmi dobrou dopravní dostupností.
Možná váháte, ale Poruba je skutečně to pravé místo pro Váš nový domov.

Makléř

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!