Prodej bytu 2+1, Martinsicuro,Itálie, 60 m2
Martinsicuro,Itálie
/za nemovitost
V ceně jsou zahrnuty provize, DPH, notářské poplatky a daň z převodu nemovitosti a přihlášení na služby. Pomůžeme jak jazykově, tak právně, a poskytneme vám i poprodejní servis.
Parametry bytu
| Adresa | Martinsicuro,Itálie |
|---|---|
| ID | 28673 |
| Stavba | Smíšená |
| Stav objektu | Velmi dobrý |
| Patro | 3. z 3 |
| Vybaveno | Ne |
| Lokalita objektu | Klidná část obce |
| Vlastnictví | Osobní |
| Užitná plocha | 60 m2 |
| Třída energetické náročnosti | G - Mimořádně nehospodárná |
| Elektřina | 230V |
| Plyn | Plynovod |
| Odpad | Veřejná kanalizace |
| Komunikace | Betonová, Dlážděná, Asfaltová |
| Telekomunikace | Telefon, Internet |
| Doprava | Silnice, MHD, Autobus |
| Voda | Vodovod |
| Balkon | |
| Sklep | |
| Terasa | |
| Výtah | |
| Parkování |
Popis
Toužíte po bydlení kousek od moře u cyklostezky s parkovacím místem?
Jedinečná příležitost, která se opakuje pouze málokdy třípokojový apartmán s dvěma parkovacími místy a sklepem. Apartmán se nachází v obsluhované části Martinsicuro ve třetím patře malé budovy. V okolí cyklostezka a pobřežní promenády u Jaderského moře.
Popis nemovitosti:
Vstupní hala, obývací pokoj s krbem, samostatná kuchyň, chodba, dvoulůžková ložnice a koupelna s vanou.
Jak obývací část, tak ložnice mají přímý vstup na prostornou terasu o velikosti cca 30 m2, která je ideální pro chvíle odpočinku a venkovní posezení.
Byt je vybaven dřevěnými okny s dvojitým zasklením, bezpečnostními pancéřovými dveřmi a vestavěnou skříní, což zajišťuje komfort, bezpečnost a praktické využití prostoru.
V roce 2024 prošel celý bytový dům zásadní energetickou rekonstrukcí, která zahrnovala zateplení objektu a instalaci solárních panelů. Ve stejném roce byl rovněž instalován nový kotel.
Lokalita:
Martinsicuro je známé jako přímořské letovisko — s dlouhými písečnými plážemi, promenádou lemovanou palmami, olivovníky a piniemi, a mořem s mělkým vstupem, které je ideální pro rodiny s dětmi.
- cyklostezky podél pobřeží až do sousedních letovisek jako Villa Rosa a Alba Adriatica
- dlouhá pobřežní promenáda ideální pro pěší i cyklistické vyjížďky podél Jaderského moře
- molo nord: malý přístavní mol s nádhernými výhledy na moře
- Giulianova – historické město s plážemi.
Výhodou je pohodlné spojení - Letiště Pescara - Krakow, Pescara - Praha s leteckou společností Ryanair.
Dojezd Pescara - Villa Rosa trvá cca 40 min. jízdy všemi veřejnými dopravními prostředky pohodlnou jízdou a s častými spoji.
Našim klientům zajišťujeme kompletní česky mluvící servis přímo v Itálii, včetně odborné podpory české delegátky. Už více než deset let pomáháme klientům z Česka a Slovenska bezpečně kupovat a spravovat nemovitosti v Abruzzu – od výběru vhodného objektu až po finální převod vlastnictví. Zaručujeme osobní přístup, transparentnost a profesionalitu, díky nimž můžete svůj italský sen u moře splnit bez starostí.
Tento apartmán je víc než domov – je to životní styl, kde se noblesa Itálie snoubí s klidem a nezaměnitelnou atmosférou mořského pobřeží. Nechte si otevřít dveře ke svému středomořskému snu, jsme tu pro vás.
Těším se na Vás v krásném Martinsicuro!
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 2+1.