Pronájem bytu 2+kk, Brno, Kučerova, 66 m2 (ID: 1928501)

Kučerova, Brno, Líšeň

22 000 Kč
/za měsíc
+ provize RK
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry bytu

AdresaKučerova, Brno, Líšeň
IDS2025043
StavbaCihlová
Stav objektuNovostavba
Patro1. z 2
Lokalita objektuKlidná část obce
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha66 m2
Podlahová plocha66 m2
Třída energetické náročnostiA - Mimořádně úsporná
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední elektrické, Jiné
KomunikaceDlážděná, Asfaltová
TelekomunikaceInternet, Kabelová televize
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaVodovod
Topné tělesoInfrapanel
Zdroj topeníInfrapanel
Zdroj teplé vodyBojler - elektro
Sklep
Výtah
Bezbarierový přístup

Origo partneři v Brně

Popis

Pronájem bytu OV 2+kk, 65 m², Brno, Líšeň , Kučerova – novostavba mezonetového bytu ve slepé ulici.
Líbilo by se vám bydlet v těsné blízkosti zahrady zámku Belcredi v hezkém úplně novém bytě, v klidné slepé ulici v Brně – Líšni? Pokud ano, nabízíme pronájem novostavby mezonetového bytu o dispozici 2+kk v právě dokončené stavbě domu se dvěma byty. Stavba se nachází v útulném dvorku za novostavbou domu s pěti byty.
Energeticky velmi úsporný dům je situovaný v okrajové části původní zástavby obce, u areálu hřiště SK Líšeň. Z místa je rychle dostupné Mariánské údolí (2 km chůze). Poloha domu nabízí kompletní občanskou infrastrukturu i rychlou dostupnost dálniční sítě, na kterou se lze napojit bez dlouhého projíždění dopravně zatížených částí města.
Nabízený byt se nachází v 1. a 2. NP domu (kolaudace 2025). Byt dosud nebyl užívaný. Součástí bytu je venkovní uzamykatelný skladovací box (2 m²) situovaný v uzavřeném dvoře za domem. Plocha bytu činí 62,7 m², celková užitná plocha včetně skladovacího boxu tak činí 64,6 m².
Byt se nabízí k pronájmu včetně základního vybavení, nezařízený nábytkem.
Základní položky vybavení:
- Kuchyňská linka vybavená vestavěnými spotřebiči (kromě lednice) - elektrická pečící trouba, sklo-keramická varná deska, myčka nádobí, digestoř, vytápění sálavými infrapanely, ohřev vody vlastním elektrickým bojlerem, v oknech plastová trojskla, v ložnici moderní okna Velux s roletami, v každém podlaží jedna toaleta, v koupelně bidet, v předsíni botník a věšáková stěna.
Dům je vybavený anténou pro příjem internetu a digitálního pozemního televizního vysílání (DVB-T2).
Bezproblémové parkování je možné v ulici u domu.
K nájemnému je třeba přičíst zúčtovatelné zálohy za energie ve výši 3.500,- Kč (elektřina, voda, vytápění). Výši měsíčních záloh lze do budoucna případně upravit podle skutečných spotřeb nájemce. Vlastník bytu požaduje vratnou peněžitou jistotu (kauci) ve výši 44.000,- Kč a preferuje seriózního zájemce o dlouhodobý pronájem, s respektem k hodnotě nového bytu a bez volně se pohybujících domácích zvířat.
Uvolnění bytu je možné ihned.

Makléř

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu bytů 2+kk v Brně.