Prodej rodinného domu, Ústí nad Labem - Sebuzín, 180 m2 (ID: 1927326)
Ústí nad Labem, Sebuzín
/za nemovitost
Parametry domu
| Adresa | Ústí nad Labem, Sebuzín |
|---|---|
| ID | 476 |
| Stavba | Cihlová |
| Stav objektu | Dobrý |
| Typ objektu | Patrový |
| Druh objektu | Samostatný |
| Lokalita objektu | Klidná část obce |
| Užitná plocha | 180 m2 |
| Podlahová plocha | 190 m2 |
| Plocha pozemku | 914 m2 |
| Třída energetické náročnosti | G - Mimořádně nehospodárná |
| Elektřina | 230V |
| Odpad | Jímka |
| Topení | Lokální tuhá paliva |
| Komunikace | Asfaltová |
| Doprava | Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus |
| Voda | Místní zdroj vody |
| Topné těleso | Radiátory |
| Zdroj topení | Kotel na tuhá paliva |
| Zdroj teplé vody | Bojler - elektro |
| Výtah | |
| Bezbarierový přístup |
Popis
V zastoupení majitele nabízíme k prodeji prostorný patrový rodinný dům s obytným podkrovím, garáží, dvěma sklepy a zahradou v klidné části Sebuzín v Ústí nad Labem o celkové rozloze 263 m2. Dům je ideální volbou pro větší rodinu nebo vícegenerační bydlení nebo jako investiční příležitost.
Dispozice domu je rozdělena na 3 bytové jednotky, s možností rozšíření půdy o bytovou jednotku na 2kk.
Přízemí domu se nachází bytová jednotka 1+1, kterou tvoří kuchyně,koupelna se sprchovým koutem a společnou toaletou, prostorným pokojem s francouzským oknem se vstupem na zahradu.
1.patro o dispozici 2+1,které se skládá z obývacího pokoje, kuchyně a ložnice, zde bylo by nutné vybudovat koupelnu. 2.patro v podkroví je vybudovaná samostatná bytová jednotka 1+1 s možností rozšíření půdy na 2kk s vlastním vchodem.Tvoří ji dvě místnosti a koupelna se sprchovým koutem a společnou toaletou.
Dům má dřevěné podlahy, plastová okna přibližně 3 roky, střešní krytinu Bramac. Je v původním stavu určený k rekonstrukci dle představ nového majitele.Vytápění domu je zajištěno kotlem na tuhá paliva 3 emisní třídy, ohřev vody je zajištěn kombinovaným kotlem. Dům je napojen na řád pitné vody a elektřinu.Odpad je řešen jímkou s přepadem.Součástí domu je technická místnost s kotelnou.
Zahrada je svažitého terénu a parkovat lze v garáži nebo na pozemku. Na nemovitost lze čerpat dotaci na rekonstrukci a energetická opatření se kterou Vám rádi pomůžeme.
Základní občanská vybavenost je přímo v Sebuzíně - MHD, vlaková zastávka, prodejna potravin a hospůdka. Kompletní občanská vybavenost je v Ústí nad Labem v dojezdu 15 min.autem.
S financováním Vám rádi pomůžeme za velmi výhodných podmínek.V případě vážného zájemce je možné jednat o ceně.
Pro sjednání prohlídky kontaktujte makléřku.
Těšíme se na Vás .
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Ústí nad Labem.