Pronájem bytu 2+kk, Kladno, Ke křížku, 54 m2 (ID: 1920509)

Ke Křížku, Kladno, Dubí

18 000 Kč
/za měsíc
včetně DPH, bez poplatků, + provize RK, včetně právního servisu
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry bytu

Náklady na bydlení4.400 poplatky měsíčně
AdresaKe Křížku, Kladno, Dubí
ID250000850
StavbaCihlová
Stav objektuVelmi dobrý
Patro4. z 4
VybavenoNe
Lokalita objektuKlidná část obce
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha54 m2
Třída energetické náročnostiB - Velmi úsporná
Ukazatel energetické náročnosti73 kWh/m2 za rok
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet, Kabelové rozvody
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, Autobus
VodaVodovod
Topné tělesoRadiátory
Zdroj topeníCentrální dálkové
Zdroj teplé vodyCentrální dálkový ohřev
Balkon
Sklep
Výtah
Parkování

Origo partneři v Kladně

Popis

Realitní kancelář 100klíčů Vám nabízí k pronájmu světlý a moderní byt s velikou terasou, s dispozicí 2+kk a užitnou plochou 54 m². Byt se nachází ve 3. nadzemním podlaží čerstvě zkolaudovaného developerského projektu ICON Park v kladenském Dubí. Adresa je Ke křížku 1083/3, Kladno - Dubí. Tento byt nebyl doposud nikým užíván, což zaručuje maximální komfort a čistotu novostavby.

Srdcem celého prostoru je prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, který je osazen zcela novou kuchyňskou linkou s kvalitními, nikdy nepoužitými spotřebiči včetně myčky, trouby, mikrovlnné trouby a lednice.
Velkým benefitem bytu je nadstandardně velká terasa o ploše téměř 12 m², která je orientovaná na jihozápad, do klidného vnitrobloku. Přístup na ni je pohodlně vyřešen z obývacího pokoje i z ložnice, což zajišťuje dostatek přirozeného světla v celém bytě po celý den. Interiér je ponechán nevybavený. V bytě je možnost připojení na optický internet s rychlostí až 400 Mb/s.

Součástí bytu je vlastní parkovací stání v podzemní garáži a praktická sklepní kóje. V domě je k dispozici také společná kočárkárna.

Lokalita ICON Parku nabízí skvělou kombinaci klidu a dostupnosti. Přímo ve vnitrobloku můžete využívat dětské hřiště a outdoorové fitness. Vedle domu se nachází mateřská škola, která zahájí provoz v roce 2026.

Kladno - Dubí disponuje veškerou občanskou vybaveností včetně obchodů, restaurací a služeb, přičemž výborné dopravní spojení zajišťuje rychlý dosah do centra Kladna i směrem na Prahu. Na Letiště Václava Havla se dostanete autem za 13 minut a do parkovacího domu u stanice metra B Zličín trvá cesta autem 21 minut.

Měsíční náklady:
Nájemné: 18.000 Kč
Záloha na služby: 4.400 Kč
Elektřina je převedena na nájemníka.

Jednorázové náklady:
Vratná jistota (kauce): 36.000 Kč
Provize RK: 18.000 Kč

Nastěhování je možné od ledna 2026. Byt se pronajímá tak, jak je vyobrazen na fotografiích.

Uzavírá se standardní nájemní smlouva na 1 rok s následným prodlužováním.

Fotografie jsou reálné a zobrazují skutečný stav. Nejedná se o vizualizaci.

V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Makléř

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu bytů 2+kk v Kladně.