Remax Monarcha

Pronájem rodinného domu, Náměšť na Hané, Fučíkova, 110 m2

Fučíkova, Náměšť na Hané

26 000 Kč
/za měsíc
bez poplatků
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaFučíkova, Náměšť na Hané
ID00185
StavbaCihlová
Stav objektuNovostavba
Druh objektuSamostatný
Užitná plocha110 m2
Plocha pozemku1298 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná

Origo partneři v Náměšti na Hané

Popis

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu krásný zahradní dům v Náměšti na Hané, umístěný v klidné zahradě rodinného domu s otevřeným výhledem do okolní krajiny. Jedná se o moderní novostavbu z roku 2023, navrženou s důrazem na kvalitu, komfort a dlouhodobou udržitelnost.

Dům má celkovou podlahovou plochu cca 110 m² a nabízí promyšlené dispoziční řešení. V přízemí se nachází prostorný a světlý obytný prostor propojený s plně vybavenou kuchyní Oresi, ze kterého je přímý vstup na prostornou terasu. Ta poskytuje ideální místo pro venkovní posezení, relax nebo pracovní pauzu.

Součástí přízemí je také ložnice s trámovým stropem a velkým sedacím oknem, které dodává interiéru světlo a nadčasovou atmosféru. Dále zde najdete šatnu u vstupu, moderní koupelnu, technickou místnost s místem pro pračku a sušičku a praktickou spíž.

V patře jsou dva samostatné pokoje, z nichž jeden disponuje vlastní šatnou. K dispozici je koupelna s prostorným sprchovým koutem a otevřený multifunkční prostor, který lze využít jako pracovnu, hernu nebo konzultační místnost. Dispozice domu umožňuje velmi klidný provoz a je vhodná například i pro poradenské služby či terapeutickou praxi.

Dům je výborně tepelně izolovaný – zateplená fasáda, střecha i podlahy spolu se sedmi komorovými okny zajišťují nízké provozní náklady a vysoký komfort po celý rok. V přízemí je podlahové elektrické topení a kamna, v horních pokojích moderní přímotopy. Součástí je také příprava na instalaci klimatizačních jednotek pro vytápění i chlazení.

V přízemí je položena kvalitní italská dlažba Del Conca, v patře německá laminátová podlaha značky Meister. Dům lze po dohodě převzít kompletně zařízený za úplatu, případně vyklizený a připravený k zařízení dle vlastních představ.

Součástí pronájmu je užívání zahrady, která nabízí klid, soukromí a otevřený výhled do krajiny. Přímo před domem se nachází dětské hřiště. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti – supermarket, kavárna, restaurace, vinotéka, lékárna, škola, školka, pošta i lékař. Olomouc je dostupná do 20 minut jízdy autem.

Dům je k dispozici od 1. ledna 2026.

Majitel si přeje dlouhodobého nájemce, nekuřáka bez domácích mazlíčků.

Platby: nájemné 26.000 Kč, energie 6.000 Kč, kauce 48.000 Kč, provize 26.000 Kč vč. DPH.

Více informací u realitního makléře Petra Hanáka.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu rodinných domů v Náměšti na Hané.