Prodej bytu 2+1, Pafos, Kypr, 92 m2

Pafos

270 000 €
/za nemovitost

Parametry bytu

AdresaPafos
IDF21332
StavbaSmíšená
Stav objektuVelmi dobrý
Patro4. z 4
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha92 m2
Podlahová plocha150 m2
TelekomunikaceTelefon, Internet
Terasa
Parkování

Origo partneři

Popis

Projekt Yeroskipou, Paphos
2+1 • 92 m² + 33 m² kryté terasy + 25 m² nekrytá terasa
Cena: 270 000 €

Tahle nabídka je ideální pro investory, kteří hledají hotový apartmán k okamžitému užívání nebo pronájmu v jedné z nejrychleji rostoucích lokalit Paphosu – Yeroskipou.

Klíčové výhody:

kompletně zařízený apartmán (rok výstavby 2009) – nový majitel ušetří desítky tisíc eur na vybavení

podzemní parkovací stání v ceně

skladovací místnost v ceně

velké terasy: 33 m² krytých + 25 m² nekrytých

výborná poloha pár minut od pláže, centra Paphosu a nových investičních zón

ideální na dlouhodobý i krátkodobý pronájem (vysoká poptávka v regionu)

V ceně je naprosto vše.
Nový majitel tedy hradí už jen daň z nabytí nemovitosti – žádné další skryté náklady.

Proč řešit investici teď?
Paphos a celé jižní pobřeží se připravují na vstup Kypru do Schengenu. Očekáváme výrazný růst cen nemovitostí – aktuálně je tak nejlepší čas zajistit si apartmán v lokalitě s dlouhodobým růstem hodnoty.

Chceš detailnější informace, výnosové propočty nebo video prohlídku? Napiš nám – rádi vše připravíme.

U tohoto apartmánu činí naše provize 3%.

Makléř

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 2+1.