Prodej obchodního prostoru, Praha - Smíchov, Kotevní, 68 m2

Kotevní, Praha, Smíchov

6 200 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 27 710 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaKotevní, Praha, Smíchov
StavbaCihlová
Stav objektuVelmi dobrý
Užitná plocha68 m2

Origo partneři v Praze 5

Stěhovací služby

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Hledáte komerční nemovitost ke koupě s pravidelným pasivním příjmem 24.000,- Kč měsíčně ? Představujeme Vám k prodeji komerční prostor 68m2 v suterénu činžovního domu v lokalitě Praha 5 - Smíchov.

V prostoru nájemce provozuje prádelnu pro hotely a apartmány. Nemovitost s výnosem 4,6%. Pro více informací volejte piště.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje obchodních prostor v Praze 5.