Pronájem bytu 2+kk, Praha - Vinohrady, Slezská, 43 m2
Slezská, Praha, Vinohrady
/za měsíc
Parametry bytu
| Adresa | Slezská, Praha, Vinohrady |
|---|---|
| ID | 0218-NP06794 |
| Stavba | Smíšená |
| Stav objektu | Velmi dobrý |
| Patro | 8. z 8 |
| Vybaveno | Ano |
| Lokalita objektu | Centrum obce |
| Vlastnictví | Osobní |
| Užitná plocha | 43 m2 |
| Zastavěná plocha | 214 m2 |
| Podlahová plocha | 43 m2 |
| Třída energetické náročnosti | G - Mimořádně nehospodárná |
| Plyn | Plynovod |
| Odpad | Veřejná kanalizace |
| Sklep | |
| Terasa | |
| Výtah |
Popis
Nabízíme k pronájmu zcela nový byt 2+kk (43m²) s dvěma prostornými terasami o celkové ploše 21 m². Nemovitost se nachází v posledním 8. nadzemním podlaží (nově zkolaudována půdní vestavba) a nabízí výjimečné soukromí, světlo a výhledy.
Interiér je navržený na míru a kompletně zařízený kvalitním nábytkem i spotřebiči. Obývací pokoj s kuchyňským koutem je díky francouzskému oknu velmi světlý, stejně tak i ložnice a s obou pokojů je vstup na terasu (vnitroblok ložnice, obývací pokoj ulice). Kuchyňská linka je plně vybavená vestavěnými spotřebiči.
Součástí interiéru jsou vestavné skříně vyrobené na míru a technická místnost, takže úložného prostoru je dostatek. Komfort doplňuje klimatizace, podlahové vytápění a dřevěné podlahy.
Lokalita patří k nejžádanějším v Praze. Metro A – Flora je vzdálené jen pár minut chůze a v okolí najdete skvělé kavárny, restaurace, obchody i nákupní centrum Atrium Flora. Riegrovy sady jsou ideálním místem pro relax a sportovní aktivity.
Kauce je 60 000,-kč, měsíční nájem 30 000,-kč, poplatky za služby 4 500,-Kč, elektřina bude převedena na nájemce.
Byt je připraven k nastěhování ihned. Pokud hledáte moderní, stylové a pohodlné bydlení v srdci Vinohrad, neváhejte mě kontaktovat.
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu bytů 2+kk v Praze 3.