Pronájem bytu 3+kk, Praha - Košíře, Na pomezí, 92 m2

Na pomezí, Praha, Košíře

40 000 Kč
/za měsíc
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry bytu

AdresaNa pomezí, Praha, Košíře
StavbaSkeletová
Stav objektuNovostavba
Patro4. z 5
Lokalita objektuKlidná část obce
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha92 m2
Podlahová plocha125 m2
Třída energetické náročnostiB - Velmi úsporná
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
TelekomunikaceInternet
VodaVodovod
Topné tělesoPodlahové vytápění
Zdroj topeníÚstřední dálkové
Zdroj teplé vodyCentrální dálkový ohřev
Balkon
Sklep
Terasa
Výtah
Bezbarierový přístup
Parkování

Origo partneři v Praze 5

Stěhovací služby

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Světlý designový byt 3+kk s fantastickými panoramatickými výhledy na Prahu tvoří součást rezidenčního komplexu SAKURA s výtahem a společnou zahradou. Mimořádný projekt, který stojí v blízkosti lesoparku Cibulka a přírodní rezervace Vidoule, v dochozí vzdálenosti stanice metra Jinonice.

Dispozice bytové jednotky situované ve 4. NP zahrnuje obývací pokoj s kuchyňskou a jídelní částí, 2 ložnice, koupelnu se sprchovým koutem, vanou a toaletou, dále samostatnou toaletu, technickou místnost a vstupní halu. Všechny obytné místnosti mají přímý vstup na krytou terasu lemovanou automaticky zavlažovanou zelení. K bytu náleží 1 garážové stání s dobíjecí stanicí a sklep.

Vysoký standard nemovitosti zahrnuje dřevěné masivní podlahy, značkovou sanitu a obklady, kvalitní kuchyň se spotřebiči SIEMENS, bezfalcové dveře, dřevěná velkoformátová okna s trojskly, automatickou závlahu zahrady, bezpečnostní dveře, předokenní el. ovládané žaluzie, podlahové vytápění. Vytápění zajišťuje centrální kotelna v suterénu nízkoenergetického domu.

Pro rezidenty je pak k dispozici soukromý park a smíšený obchod přímo v domě.

Vyhledávaná rezidenční lokalita v těsné blízkosti přírodní památky Vidoule a lesoparku Cibulka, který je součástí rozsáhlého přírodního parku Košíře–Motol, nabízí poklidné bydlení obklopené zelení a zároveň rychlý přístup do centra Prahy. Nedaleké Walterovo náměstí poskytuje pestrou nabídku obchodů a služeb, v docházkové vzdálenosti se nachází mateřská a základní škola i gymnázium. Skvělou dopravní dostupnost zajišťuje stanice metra Jinonice, vlaková zastávka Praha–Jinonice a pravidelné autobusové spojení na Smíchov nebo k tramvajovým zastávkám.

Interiér bytu 92 m2, terasy a zahrady 30 m2, sklep 3 m2, garážové stání (2,5m x 5m výška 2,1 m).

Vratná kauce 80.000 Kč
Provize 40.000 Kč
Poplatky za užívání jednotky 8.700 Kč, elektřina bude převedena na nájemce.

Makléř

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!