Prodej bytu 1+1, Praha - Stodůlky, Archeologická, 46 m2
Archeologická, Praha 5 - Stodůlky
včetně provize RK
Parametry bytu
| Adresa | Archeologická, Praha 5 - Stodůlky |
|---|---|
| ID | 0106 |
| Stavba | Panelová |
| Stav objektu | Dobrý |
| Vybaveno | Ne |
| Lokalita objektu | Klidná část obce |
| Vlastnictví | Osobní |
| Užitná plocha | 46 m2 |
| Třída energetické náročnosti | G - Mimořádně nehospodárná |
Popis
Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízíme byt v osobním vlastnictví o dispozici 1+1.
Umístění bytu je v 9NP panelového domu, který prošel kompletní revitalizací.
Samotný byt prošel před cca 10ti lety rekonstrukcí a je v dobrém a udržovaném stavu.
Celková užitná výměra bytu činí 53 m². Podlahová výměra je 46 m² + lodžie o výměře 7 m². K bytu náleží sklepní kóje.
Byt je světlý a prakticky řešený. Je zde dostatek úložného prostoru včetně komory na chodbě.
Za lehkých stavebních úprav lze byt upravit na dispozici 2+kk. Součástí fotografií jsou přiložené půdorysy s možným budoucím řešením.
Koupelna disponuje vanou a toaleta je samostatná.
Okna jsou plastová s žaluziemi. Lodžie je umístěna po celé šíři bytu. Výhledy jsou do širokého okolí a zeleně.
Na podlaze je položená dlažba v kombinaci s plovoucí podlahou.
Vytápění a ohřev vody je dálkové ústřední.
Měsíční zálohy na poplatky jsou nízké. Veškeré informace vám předáme při prohlídce.
Byt se nachází pouhé dvě minuty chůze od stanice metra linky B – Lužiny. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Přímo u metra Lužiny je oblíbený OC Lužiny s širokou nabídkou obchodů a služeb.
Pouhých cca 10 minut chůze od bytu se nachází Central park s Nepomuckým rybníkem. V krátké dojezdové vzdálenosti i pěší je oblíbené Prokopské údolí a park Vidoule.
Lužiny jsou vyhledávanou a rychle rozvíjející se lokalitou. Jde o klidné bydlení v bezprostřední blízkosti okolní zeleně, a přitom v krátké dojezdové vzdálenosti do centra města.
Dopravní dostupnost autem je výborná. V blízkosti bytu je nájezd na Rozvadovskou spojku, která pokračuje v dálnici směr Plzeň. Dále je zde nájezd na Pražský obchvat a také nájezdy směr Karlovy Vary a Ústí nad Labem.
Koupi bytu vám vřele doporučujeme.
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 1+1 v Praze 5.