Prodej vinného sklepa, Vrbovec, 20 m2

Vrbovec

750 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 3 352 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaVrbovec
ID1681
StavbaCihlová
Stav objektuVelmi dobrý
VybavenoČástečně
Typ objektuPatrový
Lokalita objektuOkraj obce
Užitná plocha20 m2
Zastavěná plocha20 m2
Podlahová plocha196 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Elektřina230V
Převod do OV

Origo partneři v Vrbovci

Popis

Nabízíme k prodeji útulný vinný sklípek s výbornou dostupností, ideální místo pro milovníky vína a klidných večerů.
Sklípek o velikosti cca 20 m² se nachází v klidné lokalitě nedaleko Znojma, ve Vrbovci.

O objekt je pečlivě staráno a pravidelně na něm probíhali údržbové a rekonstrukční práce.
Stavba je zděná z Ytongu, zateplená (10 cm minerální vata) a má novou střechu z ondulinových desek.
Hlavní místnost je obložena palubkami, v přízemí se nachází plovoucí podlaha, v podkroví koberec.
Dále jsou zde nová plastová okna se sítěmi proti hmyzu a nový elektrický rozvaděč s jističi.
Objekt je připojen na elektřinu.

Volné chvíle můžete trávit na zastřešeném venkovním posezení s dřevěnou podlahou, které nabízí příjemné prostředí na čerstvém vzduchu.
Sklípek si udržuje celoroční teplotu kolem 12 °C, což je ideální pro skladování vína nebo příjemné posezení i v horkých dnech.
Přístup je zajištěn po obecní cestě.

V okolí se nachází zeleň, soukromí a klidné prostředí, přesto s dobrou dostupností od hlavní silnice.
Tento sklípek je ideální jako rekreační objekt, vinný sklep nebo menší zahradní chata.
Díky své velikosti a provedení nabízí pohodlí, nenáročnou údržbu a nízké provozní náklady.

Jestliže Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje vinných sklepů v Vrbovci.