Prodej rodinného domu, Kladno, Rud. Knotka, 91 m2

Rud. Knotka, Kladno

7 400 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 33 074 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaRud. Knotka, Kladno
ID923709
StavbaSmíšená
Stav objektuDobrý
VybavenoNe
Druh objektuŘadový
Lokalita objektuCentrum obce
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha91 m2
Plocha pozemku159 m2

Origo partneři v Kladně

Popis

Hledáte domek za cenu bytu? V Kladně, v ulici Rudolfa Knotka, na vás čeká domov, kde se všechno propojuje v příjemnou rovnováhu, město máte na dosah, ale klid a zeleň hned za rohem.
Uvnitř vás přivítá velký otevřený prostor, kde se obývací pokoj přirozeně spojuje s kuchyní, ideální místo pro setkávání, vaření i lenošení. Z obýváku plynule vstoupíte do zimní zahrady s krbem, která v chladnějších dnech vytváří kouzelnou atmosféru. A když se oteplí, otevřete dveře a jste na dřevěné terase, stylové náhradě za zahrádku, kde se dá grilovat, číst nebo prostě jen být.
Dispozice 3+kk je řešená chytře, jednotlivé části domu jsou propojené, ale jemně oddělené několika schody, díky čemuž má každý prostor svůj charakter. U ložnice najdete velkou šatnu se střešním oknem. Pro více informací volejte makléři a objednejte si termín prohlídky. Zajistíme pro Vás výhodné financování a pojištění nemovitosti.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Kladně.