Pronájem bytu 2+1, Praha - Vinohrady, Koubkova, 65 m2

Koubkova, Praha, Vinohrady

26 000 Kč
/za měsíc
+ 700 Kč na osobu, elektřina a plyn se převádí
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry bytu

AdresaKoubkova, Praha, Vinohrady
ID01163
StavbaCihlová
Stav objektuVelmi dobrý
Patro2.
Typ objektuPatrový
Lokalita objektuKlidná část obce
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha65 m2
Podlahová plocha65 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
DopravaMHD
Výtah
Bezbarierový přístup

Origo partneři v Praze 2

Stěhovací služby

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Krásný byt po právě dokončené rekonstrukci je ve velmi dobrém technickém stavu. Nachází se v prvním patře cihlového domu v blízkosti metra I. P. Pavlova a v pěší vzdálenosti od parku Grébovka. Byt má kvalitní kuchyň se zabudovanou troubou, lednicí s mrazákem a myčkou, renovované dřevěné parkety a několik zajímavě provedených detailů v interiéru. Dům je po rekonstrukci a má novou pěknou fasádu. Dispozici tohoto příjemného bytu tvoří ložnice, obývací pokoj, kuchyň, nová koupelna s pračkou, toaleta a chodba. Byt je vybaven elegantním nábytkem, jedná se o komfortní bydlení s moderním provedením rekonstrukce. Není možné spolubydlení studentů, prosíme bez zvířat. Byt mohu doporučit pro výbornou lokalitu, dostupnost metra A a C a výborný stav bytu. V případě zájmu více informací, nebo prohlídky, kontaktujte prosím makléře.
___
Beautiful apartment after just completed reconstruction is in very good technical condition. It is located on the first floor of a brick building near the metro station I. P. Pavlova and within walking distance from the park Grébovka. The apartment has a high quality kitchen with built-in oven, fridge-freezer and dishwasher, renovated wooden parquet floors and several interesting details in the interior. The house has been renovated and has a nice new facade. The layout of this pleasant apartment consists of a bedroom, living room, kitchen, bathroom with washing machine, toilet and hallway. The apartment is furnished with elegant antique furniture, it is a comfortable living with modern renovation. It is not possible to have student roommates, please no pets. I can recommend the apartment for its excellent location, accessibility to metro A and C and excellent condition of the apartment. If you are interested in more information or viewing, please contact the broker.

Makléř

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!