Prodej bytu 2+1, Ostrava, Hrušovská, 75 m2

Hrušovská, Moravská Ostrava a Přívoz

4 250 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 18 995 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry bytu

AdresaHrušovská, Moravská Ostrava a Přívoz
ID1560
StavbaCihlová
Stav objektuŠpatný
Patro2. z 5
VybavenoNe
Lokalita objektuCentrum obce
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha75 m2
Zastavěná plocha301 m2
Podlahová plocha90 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaVodovod
Balkon
Sklep

Origo partneři v Ostravě

Popis

Na prodej nabízíme byt s atmosférou první republiky, který čeká na nového majitele s vizí.
Dispozice 2+1 doplněná o menší místnost navíc – ideální jako pracovna, šatna nebo malý ateliér. Každý pokoj má vlastní okno, takže světla je tu víc než dost.

Byt se nachází na Hrušovské ulici v Ostravě – v klidné části s výbornou dostupností do centra i do oblíbených Komenského sadů. Parkování je bez problémů přímo před domem.

Interiér je v původním stavu, takže rekonstrukci se nevyhnete, ale právě to z něj dělá skvělou příležitost. Můžete si vytvořit bydlení podle svých představ a zachovat přitom kouzlo staré architektury — vysoké stropy, velká okna a prvorepublikový charakter.

Celková plocha činí přibližně 76 m² a nechybí ani malý balkon, kde si ráno vychutnáte kávu. Byt je ideální pro ty, kdo se nebojí tvořit, chtějí si zanechat kousek historie a přitom bydlet kousek od centra města.

V případě zájmu pomůžeme s vyřízením financování!

Makléř

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 2+1 v Ostravě.