Prodej rodinného domu, Zruč nad Sázavou, Pod Baštou, 110 m2
Pod Baštou, Zruč nad Sázavou
/za nemovitost
vč. provize a právního servisu
Parametry domu
| Adresa | Pod Baštou, Zruč nad Sázavou |
|---|---|
| ID | 1542 |
| Stavba | Cihlová |
| Stav objektu | Velmi dobrý |
| Vybaveno | Částečně |
| Typ objektu | Patrový |
| Druh objektu | Samostatný |
| Lokalita objektu | Klidná část obce |
| Užitná plocha | 110 m2 |
| Zastavěná plocha | 114 m2 |
| Plocha pozemku | 424 m2 |
| Třída energetické náročnosti | G - Mimořádně nehospodárná |
| Elektřina | 230V, 400V |
| Plyn | Plynovod |
| Odpad | Veřejná kanalizace, Septik |
| Topení | Lokální tuhá paliva, Lokální elektrické |
| Komunikace | Dlážděná |
| Doprava | Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus |
| Voda | Vodovod |
| Garáž | |
| Sklep | |
| Bezbarierový přístup |
Popis
Jako na zámku se budete cítit v tomto atypickém rodinném domě, který si majitelé v průběhu svého života předělávali a „vymazlili“ až do dnešní podoby. Využívali jej spíše k rekreačním účelům, ale milovníci tohoto stylu budou dům těžko opouštět a o to raději se sem vracet. Vše si můžete prohlédnou na fotografiích, virtuální prohlídce či videu, nicméně dům budete chtít vidět určitě osobně. Zavolejte a domluvíme se na prohlídce.
Rodinný dům s č.p. 79 se nachází přímo v „podzámčí“ zámku Zruč nad Sázavou v sousedství kostela Povýšení sv. Kříže v docházkové vzdálenosti k řece Sázavě. Dispozičně se jedná o atypické 4+kk se sklepem a garáží.
V přízemí je obytná část, kdy z chodby s úložnými prostory a schodištěm projdete do obývacího pokoje s jídelnou a kuchyňským koutem, který byl nově vestavěn cca před 10ti lety. Dominantou obytné části jsou ručně dělaná kamna se sušičkou. V koupelně (cca 10m2) s vanou, umyvadlem a wc zbylo dost místa a tak je zde připravena sauna. Vytápění je zde stejně jako v kuchyni a chodbě řešeno elektrickým podlahovým topením.
V patře jsou pak tři samostatné ložnice a toaleta. Pro skladování potravin slouží sklep (7m2) se vstupem ze zahrady a schodištěm navazuje velká garáž, která byla vybudována spolu s novým štítem domu cca před 20lety. Garáž má cca 40m2 a sloužila jako dílna s truhlárnou (s případným vyklizením se po dohodě počítá).
Ohřev vody je zajištěn bojlerem na 120l. Okna jsou dřevěná s dvojskly. Vytápění zajišťují kamna na dřevo nebo elektřina. Odpad je sveden do žumpy, ale je možné i napojení na veřejnou kanalizaci, stejně tak je připravena i přípojka plynu. Pro zálivku zahrady se používala dešťová voda nachytána do 1m3 nádrže. Zálohy na elektřinu činily 1.790,- / měsíc + voda dle spotřeby.
K tomu všemu je navíc ještě samostatný pozemek č. 1227/2, na kterém je kůlna s menší zahradou, ale šlo by jej využít např. také k parkování.
Co víc k tomu dodat… Budete-li mít jakékoliv dotazy, zavolejte nebo napište, rád se Vám budu věnovat.
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Zruči nad Sázavou.