Pronájem bytu 2+1, Ostrava - Hrabůvka, Plzeňská, 53 m2

Plzeňská, Hrabůvka

12 600 Kč
/za měsíc
+ služby 3380,-Kč a elektřina
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry bytu

AdresaPlzeňská, Hrabůvka
ID25150
StavbaPanelová
Stav objektuDobrý
Patro8. z 12
Typ objektuPatrový
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha53 m2
Podlahová plocha53 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Bezbarierový přístup

Origo partneři v Ostravě

Popis

Dobrý den, dovoluji si Vám exkluzivně zprostředkovat dlouhodobý nájem bytu s dispozicí 2 + 1 o výměře cca 53.8 m2, nacházející se v 8.patře bytového domu s výtahem v Ostravě Hrabůvce na ul.Plzeňská. Originálně řešený byt po celkové modernizaci. Byt je tvořen kuchyní, dvěmi neprůchozími místnosti, předsíní, koupelnou s WC.
Nový interiér, ve výborném stavu, po nákladné, moderní a promyšlené modernizaci. Byt je vybaven kuchyňskou linkou, základní lednicí, jinak je bez zařizovacích předmětů. Okna bytu jsou orientována na jihovýchod. Atraktivní nabídka dlouhodobého bydlení u výborného majitele. Rezervujte si možnou prohlídku.
Měsíční náklady na bydlení činí 12.600 Kč + služby (3.380,-Kč) a elektřina.

zahrnuje: nájemné, ostatní služby domu a pojištění domu

nezahrnuje: zálohy za studenou vodu, TUV, zálohy na teplo, elektřinu a služby spojené s užíváním bytu ve výši 3.380,-Kč

Elektřina bude přepsána přímo na nájemníka.

Vratná kauce (jistota): 32.000,- Kč. (kauci nesplátkujeme)

K podpisu smlouvy je nutné mít připraveno:

nájem ve výši 15.980,- Kč

vratnou kauci 32.000,- Kč

provizi za zprostředkování 13.000,- Kč

Byt volný ihned.

Makléř

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu bytů 2+1 v Ostravě.