Pronájem bytu 2+kk, Pardubice, Štrossova, 53 m2

Štrossova, Pardubice, Bílé Předměstí

17 000 Kč
/za měsíc
plus provize RK ve výši 20.570,-- plus kauce 36.000,-- plus zálohy 3.500,--
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry bytu

AdresaŠtrossova, Pardubice, Bílé Předměstí
ID0020-NP10550
StavbaCihlová
Stav objektuNovostavba
Patro4. z 5
VybavenoČástečně
Lokalita objektuCentrum obce
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha53 m2
Podlahová plocha53 m2
Třída energetické náročnostiB - Velmi úsporná
Ukazatel energetické náročnosti79 kWh/m2 za rok
Elektřina230V, 400V
OdpadVeřejná kanalizace
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet, Satelit
DopravaVlak, Silnice, MHD, Autobus
Topné tělesoRadiátory
Zdroj topeníCentrální dálkové
Garáž
Lodžie
Výtah
Bezbarierový přístup

Origo partneři v Pardubicích

Popis

Nabízím Vám k pronájmu byt s dispozicí 2+kk o celkové ploše 53 m² plus lodžie (5 m²) v novostavbě bytového domu Rezidence Pod Lipami ve Štrossově ulici v Pardubicích.

Dům je postaven v moderní kabátě a byly použity kvalitní materiály (dřevěná okna s izolačním trojsklem, premiérové obklady a dlažba značky Marazzi apod.). Byt je vybaven kuchyňskou linkou včetně spotřebičů (indukční varná deska, horkovzdušná trouba, recirkulační odsavač, mikrovlnná trouba, volně stojící lednice s mrazákem) a v předsíni je velká vestavná skříň s botníkem, u vany je sprchová zástěna a na oknech jsou venkovní žaluzie pro zastínění a ochraně proti letním žárům.

Bytová jednotka je situována na severovýchodní stranu s výhledem do vnitrobloku na zeleň za domem. K bytu je možné si pronajmout za Kč 1.000,--/měsíc garážové stání v suterénu domu.

Umístění domu má výbornou dopravní dostupnost, před domem je hned zastávka MHD. Současně je blízko plaveckému bazénu, restauracím, zámku a dalším aktivitám, které město Pardubice nabízí.

Pronajímatel preferuje dlouhodobější nájemní vztah a současně si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií. Byt je k dispozici od listopadu. Nájemné ve výší 18.000,-- Kč včetně garážového stání, vratná kauce ve výši 36.000,-- Kč, zálohy na energie včetně internetu Kč 3.500,--/měsíc + provize RK Kč 20.570,--.

Makléř

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu bytů 2+kk v Pardubicích.