Pronájem kanceláře, Brno, Kytnerova, 49 m2
Kytnerova, Brno-Medlánky
/za měsíc
+ inkaso + provize RK
Parametry nemovitosti
Adresa | Kytnerova, Brno-Medlánky |
---|---|
ID | 27886 |
Stavba | Cihlová |
Stav objektu | Velmi dobrý |
Patro | 1. z 3 |
Vybaveno | Ne |
Typ objektu | Přízemní |
Lokalita objektu | Centrum obce |
Užitná plocha | 49 m2 |
Zastavěná plocha | 49 m2 |
Podlahová plocha | 49 m2 |
Plocha zahrady | 28 m2 |
Třída energetické náročnosti | B - Velmi úsporná |
Plyn | Plynovod |
Odpad | Veřejná kanalizace |
Topení | Lokální elektrické |
Komunikace | Asfaltová |
Telekomunikace | Internet, Kabelová televize |
Doprava | Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus |
Garáž | |
Bezbarierový přístup | |
Převod do OV | |
Parkování | |
Nízkoenergetický |
Popis
Nabízíme k pronájmu kancelářský prostor o výměře 49 m2 s terasou 28 m2 v nízkoenergetické novostavbě na rohu ulic Hudcova a Kytnerova v Brně Medlánkách. Jedná se o prostory po kolaudaci s výhodou prvního nájemce, nacházející se v přízemí třípodlažního objektu, jsou nezařízeny, k nastěhování ihned.
K dispozici je kancelář o výměre 40 m2 s možností přepažení na dvě místnosti, koupelna s prostorným sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem a možností připojení pračky nebo myčky nádobí a vstupní chodba s možností vybudování úložných prostor. V celém prostoru je na podlaze keramická dlažba v dekoru imitace betonu s podlahovým elektrickým vytápěním. Přijemný detail kanceláře tvoři přiznané betonové stropy. Ohřev vody boilerem, rekuperace vzduchu. V kanceláři je kuchyňský kout. K přístupu na zastřešenou venkovní terasu slouží dvě francouzská okna v prostoru kanceláře. Při přepažení prostoru na dvě místnosti by byl zachován vstup na terasu z obou místností. Na všech oknech předokenní rolety.
Spolu s kancelářským prostorem je možné si pronajmout jedno parkovací stání v uzavřeném dvoře domu za 1.500,- Kč měsíčně (není zahrnuto v ceně nájmu na kancelářský prostor). K hlavnímu vstupu do domu musíte po několika schodech, ale dá se využít i bezbariérovy vstup do domu přes garáž.
Prostory umožňují využítí jako kanceláře, ordinaci nebo kosmetický salon apod.
V ceně nájmu nejsou zahrnuty zálohy na inkaso, které budou stanoveny na základě způsobu využití.
Těšíme se na prohlídky s Vámi!
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu kanceláří v Brně.