Prodej bytu 4+kk, Almería, Španělsko, 77 m2

Almería, Španělsko

6 085 000 Kč

včetně provize RK

Parametry bytu

AdresaAlmería, Španělsko
ID0568
StavbaSkeletová
Stav objektuDobrý
VybavenoNe
Lokalita objektuKlidná část obce
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha77 m2
Třída energetické náročnostiD - Méně úsporná

Origo partneři

Popis

Exkluzivně: Sotogolf 2 – Nový projekt v El Toyo, Almería

Objevte luxusní život v žádaném resortu Sotogolf 2, který navazuje na úspěšný projekt Sotogolf 1 v El Toyo v Almerii. Tento komplex novostaveb se nachází na pozemku o rozloze 20 000 m², který přímo sousedí s golfovým hřištěm, a nabízí skutečně vysokou kvalitu bydlení.

Detaily projektu
Sotogolf 2 tvoří 108 bytů ve čtyřech blocích, s dispozicemi 2, 3 a 4 ložnice. Všechny byty mají minimální užitnou plochu 75 m² (3 ložnice) a 100 m² (4 ložnice) a prostorné terasy o velikosti 23 až 50 m², které jsou ideální pro užívání si středomořského klimatu na pobřeží.

Součástí komplexu je společný bazén, zahrady a dostatek parkovacích míst a skladovacích prostor, což poskytuje pohodlí a ideální prostředí pro rodinný život.
Byty dosponují balkóny a terasami.

Každá jednotka má 2 koupelny a 1 extra toaletu.

Rozložení bytů v blocích.
Blok 1 a 2: Každý blok má 32 bytů, z toho 6 se 4 ložnicemi, 18 se 3 ložnicemi a 8 střešních bytů se 2 ložnicemi.
Blok 3 a 4: Každý blok má 22 bytů, z toho 18 se 4 ložnicemi a 4 střešní byty se 4 ložnicemi.
K dopozici jsou již jen byty s 3 a 4 ložnicemi - od přízemí po ático ve 3 patře.

Investice a lokalita
Tento projekt představuje vynikající investiční příležitost s vysokým potenciálem zhodnocení. Lokalita v El Toyo je nepřekonatelná:
Komplex je přímo u golfového hřiště a jen pár minut od pláže a promenády. V blízkosti občanské vybavenosti, autobusové zastávky, restaurací a obchodů.
V blízké době se počítá s výstavbou nákupního centra.

Strategická poloha: Pouhých 5 minut od letiště v Almerii a jen 15 minut od přírodního parku Cabo de Gata.

Prvotřídní vybavení: El Toyo je oblast neustálého růstu s širokou nabídkou gastronomie, kompletně vybavenou nemocnicí a pětihvězdičkovými hotely.

Ceny a dostupnost
Byty se 3 ložnicemi: od 250 000 EUR
Byty se 4 ložnicemi: od 300 000 EUR

Garážová stání: od 12 750 EUR
Parkovací místo není zahrnuto v ceně.

Předpokládané datum dokončení je první čtvrtletí roku 2027.

K inzerované ceně je nutno připočítat 10% daň z nabytí nemovitosti, poplatky notáře a zápisu do katastru.

Obraťte se na nás pokud Vás zajímá více informací o dostupných jednotkách

Makléř

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 4+kk.