Prodej činžovního domu, Strakonice, Heydukova, 220 m2

Heydukova, Strakonice I

6 400 000 Kč
/za nemovitost
Včetně provize RK a právních služeb. Záruka férové kupní ceny a špičkových realitních i právních služeb.
Hypotéka od 28 604 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaHeydukova, Strakonice I
IDRD.STR.13
StavbaCihlová
Stav objektuPřed rekonstrukcí
Užitná plocha220 m2
Garáž
Parkování

Origo partneři v Strakonicích

Popis

Spol. Protsenko & Svoboda v zastoupení majitelů nabízí k prodeji patrový cihlový dům s užitnou plochou cca 150 m² a pozemkem 686 m² v klidné části Strakonic. Nemovitost je kompletně podsklepená a disponuje dvěma nadzemními podlažími. Stav je před rekonstrukcí, což umožňuje vytvořit projekt přesně podle vašich investičních záměrů.

Možnost přestavby na bytový dům (činžovní dům)
• V přízemí lze vybudovat 2 samostatné byty (např. 2+kk a 1+kk).
• V patře je prostor pro 2 až 3 byty (např. dva byty 2+kk nebo jeden větší 3+kk a jeden menší 1+kk).
• V podkroví je možné vytvořit další ateliér / loftový byt.
• Sklepní prostory je možné částečně využít pro technické zázemí, sklad nebo společnou prádelnu/kolárnu.

Celkem tedy lze vybudovat 5–6 bytových jednotek o různých dispozicích.

Investiční potenciál
• Prodej po jednotkách: průměrná cena bytu ve Strakonicích se pohybuje kolem XY Kč/m² (např. 45–50 000 Kč/m²), což znamená, že po kompletní rekonstrukci a rozdělení na byty může celková hodnota projektu dosáhnout 10–12 mil. Kč.
• Dlouhodobý pronájem: orientační nájemné za byt 2+kk je ve Strakonicích cca 12–14 000 Kč/měs. Při 5 bytech to znamená čistý roční výnos kolem 700–800 tis. Kč.

Další výhody
• Nemovitost je napojena na veřejný vodovod a kanalizaci, má vlastní studnu.
• Na pozemku se nachází garáž a dílna – možnost využít jako parkování nebo sklad pro nájemníky.
• Zahrada kolem domu lze částečně přeměnit na parkovací místa.

Tato nemovitost je ideální příležitostí pro investory, kteří hledají činžovní dům s velkým potenciálem – ať už pro prodej bytů, nebo jako stabilní zdroj příjmů z nájmů.

V případě spolupráci s naši RK, kromě kouzelné nemovitosti, vždy dostanete zdarma:
- konzultační servis
- jazyková vybavenost (mluvíme česky, anglicky, francouzsky, italsky)
- právnický servis od AK Hafner & Partneři
- servis daňové amortizace
- stěhování
- technika pro drobné úpravy
- analýzy trhu

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje činžovních domů v Strakonicích.