Prodej - jiné, Brno, Dohnalova, 13 m2

Dohnalova, Brno, Soběšice

390 000 Kč
/za nemovitost
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Hypotéka od 1 743 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaDohnalova, Brno, Soběšice
ID00026
StavbaSmíšená
Stav objektuNovostavba
Užitná plocha13 m2
Bezbarierový přístup

Origo partneři v Brně

Popis

Nabízíme k prodeji poslední volná parkovací místa na ul Dohnalové v Soběšicích do osobního vlastnictví. Rozměr parkovacího místa je 2,5x5m tedy necelých 13m2 , příjezd po nové zbudované komunikaci.
Od 17.11. bude dokončeno značení modrých zón na celé Lesné , tady bezpečně zaparkujete svoje auto, dodávku nebo obytný automobil.
Investice do budoucnosti a klid pro každodenní hledání parkovacího místa v okolí bydlení.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje ostatních nemovitostí v Brně.