Prodej kanceláře, Ostrava, Jungbauerova, 210 m2

Jungbauerova, Ostrava, Kunčice

3 990 000 Kč
/za nemovitost
včetně advokátních služeb, advokátní úschovy, provize RK Při rychlém jednání dohoda možná o ceně
Hypotéka od 17 833 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaJungbauerova, Ostrava, Kunčice
StavbaSmíšená
Stav objektuPřed rekonstrukcí
VybavenoNe
Užitná plocha210 m2
Zastavěná plocha161 m2
Podlahová plocha301 m2
Plocha zahrady447 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice, Autobus
VodaVodovod
Topné tělesoRadiátory, Krb
Zdroj topeníPlynový kotel, Krb
Zdroj teplé vodyBojler - elektro
Garáž
Bezbarierový přístup

Origo partneři v Ostravě

Popis

Ve výhradním zastoupení vlastníka nabízíme k prodeji nemovitost rodinný dům situovaný v Ostravě v části obce Kunčice, v katastrálním území Kunčice nad Ostravicí. Kunčice spadají do městského obvodu Slezská Ostrava. Dům je svou dispozicí ideální buď pro větší rodinu, nebo k využití jako dvě samostatné bytové jednotky. Užitná plocha RD cca 210m2.
Třípodlažní částečně podsklepená nemovitost je ihned obyvatelná a připravena k nastěhování po drobných úpravách, jako je např. vymalování. Veškeré inženýrské sítě a energie jsou plně funkční. Interiér domu je v původním stavu, fasády jsou nově zrekonstruované a střecha je v dobrém, udržovaném stavu. Interiér nabízí ideální příležitost k modernizaci vnitřních prostorů dle vlastních představ.
Dispozičně: v prvním NP neboli přízemí se nachází garáž a sklepní prostor, ve druhém NP je dispozice 3+1 a vstupní hala, koupelna, samostatné WC, vstup do sklepního prostoru, kuchyňský prostor je propojen s obývacím pokojem, z něhož je vstup na terasu a zahradu, po dřevěném schodišti je navíc další malý pokojík. Ve třetím NP dispozice 2+1 sestávající z chodby, toalety, koupelna, dvou prostorných pokojů z nichž jeden má vstup na balkón, kuchyně s jídelnou a vstup do půdního prostoru.
Dům je napojen na elektro, obecní vodovodní řád, obecní kanalizaci, zemní plyn z veřejné sítě, vytápění v domě také zajišťuje krb. Střešní krytina zn. Bramac a část střechy krytina plech, podlahy beton, dlažba, plovoucí podlaha, okna původní, vytápění celého domu zajišťuje plynový kotel. Technologie stavby smíšená (kámen x cihla x tvárnice vč. kombinací). Zastavěná plocha a nádvoří 301m2, zahrada 447m2, celková plocha pozemku 748m2. Zastavěná plocha stavby 161m2, na zahradě se nachází zastřešené posezení, ovocné stromy 2x švestka, 5x jabloň. Přístup a příjezd po veřejné asfaltové komunikaci. Nemovitost se nachází na klidném místě na konci slepé ulice, s velkou zahradou a vzrostlými stromy, což je pro klienty vždy velké plus.
Velkou výhodou nemovitosti je, že si budoucí majitel může interiér v rámci modernizace zcela přizpůsobit svým potřebám, rozvržení kuchyně, styl koupelen, podlahy i dispoziční změny. To u novějších domů většinou není možné, protože kupující platí už za hotovou rekonstrukci, která nemusí odpovídat jejich vkusu. V případě koupě nemovitosti za účelem investice je zde možnost následného pronájmu dvou samostatných bytových jednotek. Prohlídky po domluvě s makléřem vždy předem. Při rychlém jednání dohoda možná.

Stavba:
Smíšená, 3 podlaží, 5 a více pokojů, Patrový typ objektu, 2 bytové jednotky, vhodné jako sídlo firmy, kanceláře a pro jiné vhodné podnikatelské účely.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje kanceláří v Ostravě.