Prodej rodinného domu, Kryštofovy Hamry - Černý Potok, 195 m2

Kryštofovy Hamry, Černý Potok

2 990 000 Kč
/za nemovitost
Včetně právního servisu, poplatků a provize RK, cena k jednání
Hypotéka od 13 363 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaKryštofovy Hamry, Černý Potok
ID25174
StavbaSmíšená
Stav objektuPřed rekonstrukcí
VybavenoNe
Typ objektuPatrový
Druh objektuSamostatný
Lokalita objektuOkraj obce
Užitná plocha195 m2
Zastavěná plocha131 m2
Podlahová plocha230 m2
Plocha pozemku586 m2
Plocha zahrady455 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Elektřina230V
OdpadJímka
TopeníLokální tuhá paliva
KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice, Autobus
VodaStudna
Výtah
Parkování

Origo partneři v Kryštofových Hamrech

Okna a dveře

Rekonstrukce

Zámečnické práce

Popis

Dovoluji si nabídnout téměř zapomenutý nádherný kout Krušných hor nabízející klid s vůní jehličnatého lesa plného zvěře a pravých hřibů.
Právě zde ve vesnici Černý Potok, části obce Kryštofovy Hamry, nabízíme původní chalupu z roku 1920 určenou k rekonstrukci.

Smíšená stavba z kamene, cihel a tvárnic disponuje třemi přízemními místnostmi a toaletou, v patře dvěmi velkými ložnicemi s možností umístění sociálního zařízení a půdním prostorem vhodným k podkrovní vestavbě.
K budově přistavěna místnost sloužící na uskladnění paliva, vytápění zajišťovala kamna, přivedena elektřina 230 V, voda ze studny, odpad sveden do jímky.
Na budově částečně vyměněna dřevěná okna za plastová, z jedné strany nová střešní krytina.
Pozemek 586 m2 podél potoka Černá voda a silnice do tří kilometrů vzdálených Vejprt, kde najdeme veškerou občanskou vybavenost, není oplocen.
Nutná rekonstrukce převážně interiéru, který je potřeba vyklidit od všeho „ potřebného „ po nevítaných nájemnících. Nabízí se také možnost odstranění stavby a vybudování nové.

Cena nemovitosti zohledňuje veškeré úkony spojené s odstraněním neutěšeného stavu a je K JEDNÁNÍ.
Stavba s číslem popisným umožňuje rekreační využití a nabízí možnost trvalého bydlení.

Černý Potok leží v nadmořské výšce 720 metrů při česko – německé státní hranici, vzdálenost od Prahy 120 km zpříjemňuje dálnice D7, Chomutov vzdálen 25 km a Skiareál Klínovec pouhých 15 km. Na přechod ve Vejprtech se dostanete za 5 minut.

Pro více informací a domluvení si nezávazné prohlídky, na kterou Vás velice rád doprovodím, mne neváhejte kontaktovat.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Kryštofových Hamrech.