Prodej bytu 1+1, Praha - Žižkov, Lucemburská, 53 m2
Lucemburská, Praha 3
/za nemovitost
Včetně právního a realitního servisu. V případě vícero zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce dle výběru majitelů.
Parametry bytu
Adresa | Lucemburská, Praha 3 |
---|---|
ID | 17119 |
Stavba | Smíšená |
Stav objektu | Velmi dobrý |
Patro | 2. z 6 |
Lokalita objektu | Centrum obce |
Vlastnictví | Osobní |
Užitná plocha | 53 m2 |
Podlahová plocha | 55 m2 |
Třída energetické náročnosti | G - Mimořádně nehospodárná |
Plyn | Plynovod |
Odpad | Veřejná kanalizace |
Sklep | |
Výtah |
Popis
Zájemcům o hezké bydlení či zajímavou investici nabízíme ke koupi bytovou jednotku ve 2. nadzemním podlaží dobře udržovaného cihlového domu.
Byt je připraven k okamžitému využití. Majitelé o něj po celou dobu, kdy jej vlastnili, pečlivě pečovali.
Zároveň je však možné provést rekonstrukci v rozsahu, který bude vyhovovat budoucímu majiteli, a dále tak rozvíjet potenciál, který byt nabízí.
Vstupní předsíň je překvapivě prostorná, a je zde tak dostatek možností, jak vybudovat úložné prostory. Z předsíně jsou pak přístupné všechny zbylé místnosti, samostatné WC a koupelna. V kuchyni je dostatek místa pro jídelní stůl nebo vybudování obývací části. Druhý z pokojů je možné využít jako velkorysou ložnici s pracovnou. Případně můžete kuchyňský kout přesunout do většího z pokojů.
Lokalita je velkou devizou této nabídky. Místo, kde se Žižkov mění ve Vinohrady, je ideální pro milovníky městského života. Nekonečné množství kaváren, restaurací a místních obchodů v kombinaci s pestrou nabídkou městské zeleně v podobě Mahlerových či Riegrových sadů nebo nedaleké Parukářky. Doprava po městě je výborná – do pár minut jste na stanici metra Flora. Nejen metro, ale i široká nabídka tramvajových linek vás pohodlně dopraví, kam si jen budete přát.
V případě zájmu o více informací a termín prohlídky nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na vás.
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 1+1 v Praze 3.